top of page
2023.PNG

MJAFT ME FSHEHET TE VERTETEN E SHPIRTIT FITIMTAR QE JU JENI!

Te gjithe duan te shkojne ne parajse, por askush nuk do te vdes. ☺️


Mimoza Taqi May 20, 2018 at 7:19 PM · Duam ndryshim, Asnje ndryshim nuk duam te pranojme. Cfare lidhje ka si do te quhet shteti, cfare ndikimi ky emer do te sjell te ju, pse merremi vetem me ceshtje te cilat vetem dijme ti perqeshim? Si nuk dini te ktheheni te vetja e te shikoni si dukeni ne pasqyre. Cfare shikojme jashte eshte ne brendine tone. Une qe shoh statuset tuaja tallese per emrin e Maqedonise e ndjej se ka dicka te tille brenda vetes sime qe duhet te pastroj dhe perseri vazhdoj te mesoj qe te gjej pergjigjet brenda vetes sime. Qofshi te bekuar kam shume dhembshuri per ju.


Afirimimi para gjumit: Nga momenti që erdha në tokë! Erdha si një FITIMTARE


Une nuk e di se si! Por e di se do të FITOJ. Mimoza Taqi May 20, 2017 at 8:50 AM · Tetovo ·

Afirmimi i sotem: Sot do te flas vetem fjale te mira.

Ushqeni veten cdo dite me te qeshura, me vleresim, me dashuri, me hare me njerezit qe doni , kenaquni, jetoni te lumtur, vallezoni , inspiroheni, motivoheni jeni entuziast qe jeni ne kete jete, ndihuni mire tani <3 Ed Foreman thote ne nuk kendojme se jemi te lumtur por duke kenduar lumturohemi.


E si mund te me kundershtoj dikush i cili ka mungese dashurie nese une i drejtohem me dashuri! Ne mund te vetembrohemi vetem me armet e njejta ose me te avancuara.

Mimoza Taqi updated her profile picture. May 20, 2016 at 12:01 PM ·

Nese do te perqendroheni ne fuqite e juaja te mrekullueshme te dashurise! Jeta juaj do te behet nje peralle magjike. Dhe çdo gjë që do të prekni do të shndërohet në dashuri <3 sukses, gezim, lumturi, hare, drite, <3 Ju mundeni...


Ne cdo sekond te dites DESHIRA JUAJ ESHTE URDHERI JUAJ <3 largohuni nga misticizmi se dikush tjeter ju ka fajin se ju se perdorni fuqine tuaj


Egon e kontrollojne si te duan, me mjete te ndryshme mashtrimi. Zemres skan ci bejne sepse ata qe kontrollojne boten nuk e njohin dashurine. Jetoni nga zemra...largoni mendjen egon...


Une, Une, Une, Une....! E kujt ja din per ty? Gjithsecilit i intereson per veten e tij! Filloni te degjoni pak se cfare tjetri flet... e lejoni puna juaj te flet per ju


Pyetni veten a ju ka mesuar dikush si te pasuroheni? A e dini se ka nje lende mesimi qe nuk ligerohet ne asnje sistem shkollor! Dhe qe ju meson si te pasuroheni?


lironi njehere e pergjithnje FUQINE E VERTETE QE JU JENI...... nuk jam kunder dukjes se bukur.....por qe duhet te filloni te mereni edhe me bukurine tuaj te brendeshme!


MJAFT ME FSHEHET TE VERTETEN E SHPIRTIT FITIMTAR QE JU JENI! mjaft u maskuat nen hijen e mashkullit.....sju ka faj mashkulli! per asgje! JU JENI THEMELI I SHOQERISE... mjaft u moret me canta e kepuce e fustane e buzekuqe!


Na kontaktoni për Ofertat Speciale ne Iam power:

177 views1 comment

Recent Posts

See All

1 Comment


Nelda Kodra
Nelda Kodra
May 21, 2020

Faleminderit Mimoza, brilante ....

Like
321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page