top of page
2023.PNG

Mjaft shpenzuat para pafund per terapi per ankth, stres dhe depresion por zgjidhni kuren e vertete..

Kolona me e forte ku te gjithe mbeshtetemi eshte Zoti dhe vetja jone, sepse secili prej nesh ka aq shume fuqi dhe potencial brenda saqe, sikur ta njihte dhe ta shfrytezonte do levizte malet.


Zbrazeni potencialin, gjeni qellimin e jetes, besoni qe mundeni dhe do te mundeni, sepse behet sipas besimit tuaj.


Krishti tha: Besimi yt te sheroi!


Besimi jone do ta ndryshoj jeten tone. Mjaft prite duke qendruar ne vorbullen e dyshimit, duke u verdallisur ne te njejtin vend dhe duke mos u nisur asnjehere.


Cfare po pret?

Cilin po e pret?

A mendon valle, se do te vij dikush ta bej jeten tende per ty?

A mendon, se vetem duke lexuar nje shprehje motivuese njehere do te ndryshoje jeta jote?


Nje shprehje, nje liber, nje video mund te jete nje shkendije, por ti duhet te vazhdosh dhe jo te mjaftohesh me "lugen bosh". Mos dyshoni por besoni, mos mendoni por veproni, mos pyesni por vendosni. Keto do te ju cojne perpara.


Mjaft shpenzuat para pafund per terapi per ankth, stres dhe depresion por zgjidhni kuren e vertete te shpetimit. Sherohuni njehere e mire nga mendimi i te qenit pacient gjithe jeten, pasi kjo e perkeqeson gjendjen tuaj edhe me shume.


Te gjitha i perjetova dhe une dikur por mora guximin dhe u nisa.

Nisu dhe ti, bashkohu me ne, bashkohu me driten tende me ate qe je, bashkohu me energjine pozitive, bashkohu me njerez te suksesshem, bashkohu me te verteten qe brenda teje e ngre zerin.
477 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page