top of page
2023.PNG

Ndiqni "Libero" ka nje mesazh te fuqishem qe mund edhe te dridh realitetin tuaj.

nje dite shume e vecante ne studion e tv ATV LIVE

me z.Resul Sinani dhe stafine e tij te mrekullueshem, qe benin nje pune si nje harmoni e persosur. Cdo moment ne kete emision e kam shijuar ne maximum ishte nje te jetuar ne nje bote te bukur te cilen te gjithe ne e duam. Ju faleminderit te gjitheve. Ju ftoj sonte ne ora 20:30 te ndiqni "Libero" ka nje mesazh te fuqishem qe mund edhe te dridh realitetin tuaj.26 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page