top of page
2023.PNG

Ne jemi ato qe japim dashuri dhe kthejme shprese ne jeten e cdo njeriu qe eshte duke vuajtur tani.

Kush beson tek mua, mos harroni ju besoni tek vetja, besoni tek ajo dashuri dhe fuqi qe jeni dhe keni.


A e dini ju kush une jam...?

Une jam ajo...

Jam ajo qe mu ngjiten shume pas vetes, por me perkrahen dhe deshen pak sepse shume do nisen dhe pak do arrijne.

Ne destinacion mberrin ai,qe i vendos ne perdorim parimet e jetes qe ne jua mesojme ne I AM POWER.


Te verteten nuk do e mesoni nga askush, as nga meditimi, as nga hipnoza, as nga librat qe jane shkruar nga ato qe jane ne depresion ende.


Te verteten secili do e mesoje vete, rrugen do e bej vete, hapat do i shkeli vete me vullnet te lire.


Te gjithe brenda vetes jemi DJALL DHE ZOT te vetes.

Jemi djall sepse askend se lejojme te na shkeli dhe jemi Zot sepse kemi fuqi madheshtore per te bere cdo gje realitet.


Nese ska ballanc ne jete ne smund mbijetojme dot.


Ne jemi ato qe japim dashuri dhe kthejme shprese ne jeten e cdo njeriu por asnjehere mos harroni:


327 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page