top of page
2023.PNG

NE JEMI GATI! PO TI?

Me gezim i afrohemi diteve mahnitese ne kete fundjave me dt.28-29 Maj ne eventin TRANSFORMIMI I MENJEHERSHEM I JETES TUAJ!Secili nga ne mezi e pret pjesemarrjen ne kete weekend retreat, sepse secili nga ne ka nevoje ta tranformoje seriozisht jeten e tij.

A eshte kjo e sakte edhe per ty?


Gjate pergatitjeve per kete event kam ndjere cdo here nje dashuri dhe paqe te thelle qe me ka pushtuar zemren. Mendoja gjate gjithe kohes se sa te bekuar do te jene keta persona qe do te marrin pjese fizike ose online. Mendoja se sa shume perfitime do te kete secili nga energjia hyjnore qe gjenerohet ne keto raste dhe jo vetem.


Se si secili do te marre hapin per ta ndryshuar dhe liruar nje here e mire jeten e tij nga cdo brenge apo sfide.

Vetem keto gjera ne nuk mund ti bejme ndaj eshte patjeter e nevojshme qe te udhehiqemi nga dikush qe e ka kaluar kete rruge para nesh! Nga dikush qe e njeh kete rruge dhe na udhezon sakte se cilat jane koordinatat e duhura per nje jete me bollek pa limit!


Kete e ben edhe weekend retreat ne Shengjin te Lezhes ne fundjave me dt.28-29 Maj, organizuar nga Iam Power ku ligjeruese do te jete e nderuara dhe e mirenjohura zonja Mimoza Thaqi, mentore e mrekullive!


Resorti ku do te mbahet ky super event eshte me 5 ***** ku luksi dhe ndjenja e mire jane plotesisht prezente, si gjithmone qe ne i zgjedhim ambientet ku organizohemi!


Ketu po ju le te gjitha detajet e ketij eventi unik:

Ndersa ketu formen se si mund te na kontaktoni:

Ama ketu dua tju le disa foto nga ambienti ku do te jemi ne fundjave:


128 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page