Ne netët kur unë dridheja nga frika nga trishtimi nga vuajtja...

Mimoza Taqi
  1. February 26, 2015 at 11:37 PM

Ne netet kur une dridheja nga frika nga trishtimi nga vuajtja...nga mos njohja e asaj qe me pret..

nga mospermbushja..nga zhgenjimi...nga kritikat...nga ofendimet...degjova nje audio ne GIN...qe me thoshte mos lejo akend te skllaveroj shpirtin tend...

askush se ka ate te drejte....une perpeliteshaa ne vuajtjet e pafundme..une kerkoja ndihme..klithmat e mia me dukej se askush si degjon une vuaja...

vuaja aq shume sa qe thoja nuk besoj se ka rrugedalje per mua...pritja me ankth nje email nga miqt e mi ne GIN...te cilet gjithnje ishin te gatshem te me ndihmonin...me thonin gjithcka do te behet mire vetem vazhdo e degjoi cd vazhdo e lexo librat...veproja si me thonin sepse nuk shihja rugedalje tjeter...Jeta ka keto humnera..jeta ka keto PIKEKTHESA..jeta ka gjithcka qe ne nuk mund edhe te imagjinojme por perseri ia vlen te jetojme qe te arrijme ne ditet e lavdise , TRIUMFIT DHE DASHURISE


Ps: Qëndroni të motivuar, ju që jeni në Iam Power vazhdoni të dëgjoni audiot.

Do të mahniteni ku do të arrini edhe vetë nuk do ta besoni ku ishit dhe si arritët.

Ju që vlerësoni punën time dhe anëtarëve në Iam Power nëse sado pak ju kanë ndihmuar këshillat në këtë webfaqe. Bëheni anëtar në Iam Power sepse ashtu ndihmoni shumë anëtar të tjerë që ndihmojnë Iam power me gjithë zemër.


Me përzemërsi Mimoza Thaqi

615 views4 comments

Na kontaktoni për çdo pyetje 

Iam Power

Tetovë RMV

​​

Tel Tetovë: +389 76 256 899

Tel Tiranë: +355 68 208 1116

mimoza88@yahoo.com - Mimozapower.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • LinkedIn

©‌ ‌Copyright‌ ‌MMXX‌ ‌Iam‌ ‌Power‌ ‌Part‌ ‌of‌ ‌Sun‌ ‌and‌ ‌Stars‌ ‌Corporation‌