top of page
2023.PNG

Nese ju mungon nje ambient pune i mrekullueshem dhe doni qe cdo dite te jeni ne kontakt direkt me Ne

Nese ju mungon nje ambient pune i mrekullueshem dhe doni qe cdo dite te jeni ne kontakt direkt me Mimoza Thaqin ky trajnim eshte per ju. Do te punojme bashke dhe do te krijojme se bashku gjera madheshtore. Aplikoni keni edhe disa dite kohe te perfitoni nga oferta qe do te ju beje te pasur ne bollek te perhershem. Te mesoni cdo detaj sa i perket te folurit ne publik, motivimit, fuqizimit dhe fitimit te parave. Mund ta perdorni si nje pune dytesore te cilen me vone ta beni primare.

Tani me kemi edhe metodat me te fuqishme per te liruar nga ju cdo kufizim qe sju lejon te keni ate qe doni.

Nuk ka me mire se te ndihmoni te tjeret. Trajneri motivues nuk eshte psikolog e as psikiater por eshte nje mbeshtetes i juaji per 1vit radhazi qe ju pergjithmone te liroheni nga cdo kufizim apo trajtim vares. Me ne fitoni pavaresine e jetes nga cdo shprehi negative.33 views0 comments

Recent Posts

See All

Commentaires


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page