top of page
2023.PNG

👀 Nese rikthen ne historine e popullit tone, lexon libra, degjon kenget. Shumica jane te shkruara..

👀 Nese rikthen ne historine e popullit tone, lexon libra, degjon kenget. Shumica jane te shkruara per mjerimin, per te shkretet ne per te roberuarit ne, per te vuajturit ne, per te pameshiret armiq, per trimerine e disave per mizorine e shumices. Dhe analizon me kujdes mendimet e tyre, fjalet e tyre veprat e tyre thua o Zot faleminder qe jemi ketu ku jemi dhe nuk na ke shfarosur nga faqja e dheut. Te kthehemi ne sot! Nese lexon lajmet, nese degjon lajmet, nese shikon lajmet, nese shikon serialet, filmat me programe te njepasnjeshme te frikes perseri vazhdon e njejta histori. Ne behemi cfare mendojme, cfare flasim cfare degjojme cfare shikojme ne pjesen me te madhe te kohes. Prandaj as liria e fituar me gjak sna ben te lumtur sepse ne nuk duam te marrim pergjegjesi personale ngase kemi lejuar armikun te na futet ne gjak. Cdo gje vete kemi krijuar dhe do te vazjdojme te krijojme deri sa te vetedisohemi per vetveten tone. Te cmesojme ate qe kemi mesuar...te largojme armikun nga ADN-ja jone. Qe te fillojme te duam veten dhe te tjeret. Une jam bashkekrijuese me te gjithe ju dhe marr pergjegjesi 100% per krijimet negative. Te dua shume Madheshti qe je brenda meje, te kerkoj falje hyjny qe me ke duruar deri tani, te kerkoj ndjese Perendi brenda meje qe kam lejuar armikun te me pushtoje, Te falenderoj Zot qe ske hequr dore nga Une. ❤


215 views0 comments

Kommentare


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page