top of page
2023.PNG

NGA TIA FILLOJME?Shpesh here ia bejme kete pyetje vetes: nga tia filloj?

Shpesh here gjendemi ne pikepyetje dhe udhekryqe prioritetesh.


Nga tia fillojme? Nga te drejtohemi? Cfare te bejme me pare e pastaj me radhe?


Kush eshte ne bisnes e ka cdo dite kete pyetje. Sepse cdo dite kerkon mundesi te reja, strategji te reja, klient te ri, shitje te reja etj. Kush eshte ne arsim gjithashtu e ka cdo dite kete pyetje sepse cdo dite kerkon aftesi te reja, zgjidhje te reja, aktivitete te reja etj

Kush eshte ne mjeksi te njejten pyetje e ka cdo dite, sepse cdo dite kerkon informacione te reja, shkathtesi te reja, aftesi te reja etj.

Kush punon nga shtepia njejte me kete pyetje, sepse cdo dite kerkon organizim te ri, klient te ri, prezantime te reja etjPra secili nga ne, te njejten pyetje e ka cdo dite prezente!

Por...le te ndalemi per nje cast!

Per vetem nje cast dhe te shikojme brenda vetes. Te shikojme brenda vetes dhe te degjojme kete audio ekskluzive vetem per ne!


Une e gjeta nje pergjigje qe po e kerkoja! Vertete u mahnita sepse nuk e prisja kaq shpejt.


Degjoje edhe ti, jam e bindur se do te degjosh ate qe zemra yte e kerkon ndoshta prej kohesh dhe sot ja ku vjen mundesia!117 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page