Një Ëndërr e Realizuar

Pershendetje Mimoza, une jam Bujar Beqa nga Shtimja.

Me profesion jam Agronom dhe pronar i nje biznesi i cili quhet Agro-Buli.


Perndryshe jam edhe antar i klubit te suksesit IM POWER pata deshire te ndaj me ju dy foto interesante njera ne vitin 2002 kur ndertuam 1 (ari) serre dhe filluam me biznes dhe tjetren ne kete vite kur jam ne zbatim te nje projekti nga BE.

Tash siperfaqja totale e serres eshte 1.5 ha (150 ari) Une fillova me 1 ari dhe tash posedoje 1.5 ha.

Repsket per juve ju pershendes.


Për Biznesin e Bujarit mund të merrni më shumë info në :

https://www.facebook.com/AgroBuli-LLC-507809589325667/
Nëse keni biznes dhe doni te ndani biznesin tuaj në formë të një reklame ose histori suksesi, na dërgoni fotot e biznesit tuaj dhe jua postojme në blogun tonë, në facebook ku kemi 56601 ndjekes, në instagram 15000 ndjekës!

E gjithë kjo është falas për ju.

Na Kontaktoni në whatsup ose viber në nr:

Dori Taqi: +355 68 441 6115

Ju mirëpresim të ritemi bashkë Suksese Iam Power

566 views

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Na kontaktoni për çdo pyetje 

Iam Power

Tetovë RMV

​​

Tel Tetovë: +389 76 256 899

Tel Tiranë: +355 68 208 1116

mimoza88@yahoo.com - Mimozapower.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • LinkedIn

©‌ ‌Copyright‌ ‌MMXX‌ ‌Iam‌ ‌Power‌ ‌Part‌ ‌of‌ ‌Sun‌ ‌and‌ ‌Stars‌ ‌Corporation‌