top of page
2023.PNG

Një lajmërim për të gjithë anëtarët në Iam Power, falas dhe premium!

Nëse keni biznes dhe doni te ndani biznesin tuaj në formë të një reklame ose histori suksesi, na dërgoni fotot e biznesit tuaj dhe jua postojme në blogun tonë, në facebook ku kemi 56601 ndjekes, në instagram 15000 ndjekës!

E gjithë kjo është falas për ju.

Na Kontaktoni në whatsup ose viber në nr:

Dori Taqi: +355 68 441 6115

Xhensila Gora: +49 1521 8119596

Nertila Zaranjaku: +39 380 159 2319

Ju mirëpresim të ritemi bashkë

Suksese

Iam Power243 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page