top of page
2023.PNG

Nje djale i ri, pasi erdhi ne seminar....


Një djalë i ri i cili pasi erdhi ne seminarin për Harmoninë familjare hapi nje biznes ( ps: edhe pse seminari ishte per familjen ai u inspirua dhe motivua te hape biznes, kjo eshte fuqia e pjesemarrjes ne seminare) dhe puna i shkonte shumë mirë pas një kohe filloi të ngecet ne ritmin hipnotik të mendimeve të shumicës së njerëzve dhe filluan klientët tia vonojnë pagesat sepse te ne në përgjithësi ashtu është vështirë të bëhen pagesat.


U ankua nje here, i thashe: shikoje trajnimin si te largoni shqetesimet per parate, se pari nuk e mori parasysh keshillen time, por puna cdo dite e me shume i veshtiresohej dhe me pyeti perseri, i thashe: hidhi nje sy trajnimit te lutem... kaloi kohe dhe nuk u be i zeshem...

dje me thirri ne tel me shume gezim tha: wow tha si me punon truri pas atij trajnimi dhe sot sapo mora nje pune me pagese 5000 euro... dikush me thirri per nje toke qe e kemi me vite ne shitje... se kuptoj tha cfare ndodhi..


Epo kjo eshte fuqia e trajnimeve dhe fuqia e mendjes sone!

Te kesh trajnimin e duhur ne kohe te duhur eshte pasuria me e madhe qe ju duhet!

Ka nga ata qe vec kane manifestuar gjerat qe donin me metoden e shpjeguar ne kete trajnim dhe trajnimi perfundon neser, por ju mund ti merrni videot e trajnimit dhe ti ndiqni kur te doni!Se fundimi kemi shume oferta te mira ne Iam Power ju inkurajoj ti shikoni... https://iampower.al/formula-iam-power-2/

32 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page