top of page
2023.PNG

Nje shprehje e Mimozes thote "Shihemi ne sukses" e adhuroj kete shprehje !

Une quhem Evinjola kam nje faqe online me rroba per femra dhe meshkuj nuk ka shume kohe qe e ndermora kete inicjative, po me pelqen te bej biznes dhe te angazhohem me pune, thjesh eshte fillimi dhe nuk eshte aty ku duhet te jete!

Gjithmon kam punuar dhe i'a kam dale te jetoj, por kerkoj edhe me shume nga vetja sepse e di qe kam nje ze te brendshem qe me flet per te ardhmen dhe gjithmone mendoj per enderrat e mia !

Jam mirnjohese te madhit Zot qe jam ketu, ku jam dhe besoj se cdo gje arrihet thjesht me mungon informacjoni i duhur, qe une tashme mendoj se e gjeta fale nje mikes sime qe me tregoi per Mimoza Thaqin nje njeri te mrekullueshem dhe te arrirre qe ka nje club qe quhet Iampower !

Une jam njeri qe buzeqesh dhe pozitive por si njeri me pelqen te ndihmoj njerzit ! Iam power me motivon me force dhe me shprehje shume te bukura dhe shume te verteta, beso ne vetvete se ti ja del dhe guxo per te arritur duke u zhvilluar personalisht dhe te pregatitesh per pengesa !

Nje shprehje e Mimozes thote "Shihemi ne sukses" e adhuroj kete shprehje !


Biznesi i Eviolës është ky:

301 views1 comment

1 Comment


Bleona
Bleona
May 16, 2020

Ti do ja dalësh gjithmonë Evi 😘

Like
321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page