top of page
2023.PNG

Njoftim ne lidhje me DEKLARONI FUQINE TUAJ.


Pershendetje te dashur njerez guximtare, qe punoni me veten vazhdimisht.

Ju njoftojme qe sot nuk do te kemi pjesen e radhes te Deklaroni Fuqine tuaj duke qene se disa angazhime te bukura kane rrembyer kohen time keto dite.

Dicka e bukur po vjen dhe ju jeni te paret qe do te shkelqeni 😊


Shihemi ne suskese.

Mimoza


75 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page