top of page
2023.PNG

Njoftim ne lidhje me "Deklaroni Fuqine Tuaj".

Njoftim ne lidhje me Deklaroni Fuqine Tuaj

Pershendetje njerez te mrekullueshem.


Ju njoftojme qe takimi i radhes i Deklaroni Fuqine Tuaj nuk do te zhvillohet sonte.

Ne ditet ne vazhdim do te ritakohemi serish ne takimin tjeter te ketij trajnimi jetendryshues.


Mos harroni, ju jeni te mire dhe beni vetem mire!

Me respekt Mimoza & Iam Power Team.
35 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page