top of page
2023.PNG

Pandemia e Madhe III: Përmbledhje të reja, kthimi dhe fotografia e madhe! David Wilcock

Ju sugjeroj ta shikoni kete video dhe 2 te tjerat ku David Wilcock shfaq informacionet qe do te ju duhen ne ditet ne vazhdim.

Nga çdo video që kam ndjekur deri më tani kjo më duket se ka informacionet më të sakta.

Për të kuptuar më në thellësi atë që flet David, ju sugjeroj të bëheni pjesë e Iam Power. Do ta keni më të lehtë këtë transformim.177 views2 comments

Recent Posts

See All

2件のコメント


Audio e David

いいね!

Pershendetje e dashur me falni por kjo nuk ka perkthim une nuk e kuptoj englisht

いいね!
321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page