top of page
2023.PNG

Pas konferences pata nje reflektim dhe nje zbulim te disa dimensioneve te mendjes qe kishin mbetur

Pershendetje Dori Nuk i ndjeva 4 oret si iken.

Cdo mendim u percoll shume paster dhe me bene shume sens.U ndjeva mir sepse jam ne ate rruge sic u pershkrua. Perforcova ato qe dija shenova ndryshimet qe i di qe duhen bere por si beja.ishte goxha motivues.faleminderit


E vertet kemi nevojë për pak qetësim na ka bombarduar trurin Mimoza me tërë at energji e pa imagjinueshme.

Jam shumë e lumtur me duket vetja tjetër person çuditem edhe me veten çka është duke ndodhur,jam e lumtur që tani e tutje jam pjesë e juaja.

Tani shoh me ndryshe sytë e mendjes ja hapur krejt me ndryshe!Faleminderit per mesazhin. Pas konferences pata nje reflektim dhe nje zbulim te disa dimensioneve te mendjes qe kishin mbetur te kycur per nje kohe te gjate. Kam mbajtur shenime gjate konferences dhe sa here mundem i rilexoj per ti rikujtuar vetes ato cfare duhet te kem parasysh. Nderkohe si anetare e re, jam duke studiuar materjalet qe ndodhen tek niveli 1 dhe ai free.Pershendetje Dori ne fillim te konferences po qaja nga dhe nuk e kuptoja se pse pastaj u ndjeva shume mire por kam nevoje ta degjoj perseri e perseri qe ti marr ato mesime. Faleminderit ty dhe Mimozes per kete mrekulli


P.S.: E mbrojme identitetin e anetareve ne Iam Power, prandaj nuk publikojmë emrat e tyre.


Nëse doni të bleni videot e Konferencës dhe të mposhtni përgjithmonë frikën dhe jetën e mjerueshme pa Vetëbesim: APLIKONI KËTU TË JU INFORMOJMË ME OFERTAT E RRADHËS:

192 views0 comments

Recent Posts

See All

コメント


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page