top of page
2023.PNG

Podcasti IAM POWER konkuron Netflix-in!!!


E lexuat mire! Podcasti Iam Power konkuron Netflix-in!


Sipas studimeve te koheve te fundit, rezulton se podcasti Iam Power po ka nje impakt te forte pozitiv ne jeten e njerezve duke e bere ate me te lumtur, me te qete dhe me te gezueshme ne te njejten kohe! Temat e trajtuara dhe qe ne vazhdim do te trajtohen jane te tilla qe japin pergjigje per shume pikepyetje qe secili nga ne mundet te kete ne jeten e tij!


Fuqia e Iam Power shkon pertej parashikimeve dhe efektet ne jeten e njerezve jane te jashtezakonshme! Te fuqishme! Prezente! Te menjehershme!


Se fundmi, Podcasti Iam Power po merr permasa madhore qe kalojne edhe popullaritetin e Netflix e cila vetem tregton filma kundrejt pageses.Ne puntaten e pare te podcastit Iam Power u trajtua tema per te cilen askush nuk flet (sepse nuk i intereson): Si ndikojne lajmet e perditshme ne jeten tone?!

Shume sekrete u ndane ne kete puntate dhe vetem nese shkon ne youtube ne kanalin e Mimoza Thaqi, do te mund te zbulosh me shume!

Do te zbulosh detaje qe asnjehere me pare nuk kishe menduar se i gjen kaq lehte.Ne puntaten e dyte u trajtua nje teme e cila ka fjetur per shekuj ne zemrat tona dhe nuk e kemi gjetur pergjigjen: Pse shumica e njerezve i urrejne te pasurit?

Pra, pse kemi menduar qe te pasurit jane njerez negativ dhe se po i bejne gjerat ne forma te gabuara? Jam mahnitur nga pergjigjet qe zonja Mimoza dhe zoti Avni ndane me ne ne kete puntate. Shko dhe degjoje edhe ti, do te me falenderosh me vone!Ne puntaten e trete u trajtua tema qe secili nga ne e pyet veten: Si do te jete viti 2022? Cilat hapa do ti marrim? Cilat suksese do ti kemi? Cilat sfida do ti kemi dhe si do ti perballojme?

Po ta degjoni me vemendje, do te kuptoni se pergjigjet jane ne nje vend! Ne nje vend qe ju keni ekskluzivitetin ta njihni mire dhe te jeni i ftuar nderi!

Ne kete puntate, zonja Mimoza dhe zonja Erisa, kishin nje bisede e cila do tju mahnise. Mos te flas pastaj per situatat spontane te cilat do tju bejne te qeshni me lot! Ska rendesi se si ndiheni ne kete moment, pasi te ndiqni kete puntate do te qeshni me lot!


Shko tani ne youtube ne kanalin Mimoza Thaqi dhe gjej te gjithe pasurine qe te duhet! Mos harro te besh subscribe dhe te shtypesh zilen.
145 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page