top of page
2023.PNG

...por Shqiperine e kemi bashke!!!
"Vertete kemi Bajram e Pashke por Shqiperine e kemi bashke" - Gjergj FishtaPershendetje te dashur njerez te mrekullueshem!


Permes ketij shkrimi, na lejoni tju percjellim urimet tona per festen e Krishtlindjes!


Qofte jeta juaj plot me bekime, mbaresi dhe gezimet qe jua don zemra juaj e paster.

Ketu kemi nje dhurate per ju, te cilen mund ta ndiqni qe nga ky moment!

Flisni si fitimtar sepse ju jeni FITIMTAR!!!

Me respekt, IAM POWER TEAM!63 views0 comments

Comentários


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page