top of page
2023.PNG

Perse kemi gjithcka ne jete dhe sjemi te lumtur, I AM POWER te meson perse dhe si...

I AM POWER me ne krye dy mentoret e mi te suksesshem ne trojet shqiptare por jo vetem, Mimoza dhe Avni Thaqi e transformuan jeten time para 3 vitesh.


Gjithe momentet e bukura u shfaqen ne jeten time, kur une mesova qe ekziston nje Akademi per Vetezhvillim personal dhe Sukses.


Ka qene korrik 2019 kur une u bera pjese e ketyre mesimeve qe askush sna i tregon as ne jete as ne shkolle.


3 vite per mua kane qene bekim, kam njohur njerez te rinje, njerez me integritet, te dashur, te mrekullueshem qe ende i kam miq te zemres dhe kjo fal I AM POWER.


I AM POWER dhe trajnimet qe ne ofrojme nuk jane per te gjithe ndaj kur ne nuk jemi te gatshem te punojme me veten, te pakten te mos aludojme ne ajer duke thene IAM POWER eshte lloje feje, sekt fetar apo gjera te ketij lloji.


Mesimet e IAM POWER jane mesime te elites boterore si: biznesmen te fuqishem, qeveritar te fuqishem, psikolog te fuqishem, jane mesime qe te tregojne ty qe me treguan mua si te bej realitet cdo deshire dhe enderr duke i zbatuar keto mesime.


Investojme ne lokale, pije te shtrenjta, veshje, udhetime luksoze por nuk i shijojme ato. Pikerisht ketu eshte pengesa e te gjitheve.


Perse nuk mund ti shijojme? Pergjigjen e gjeni vetem tek IAM POWER.


Regjistrohu plotesisht falas ne linkun: https://www.mimozapower.com/regjistrimneiampower

179 views0 comments

Recent Posts

See All

コメント


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page