top of page
2023.PNG

Pse të pasurit bëhen gjithnjë më të pasur dhe pse të varfërit bëhen gjithmon më të varfër? ⁣


Edukimi financiar është pasuria juaj më e madhe.

Ku dhe si te mesojme per edukimin financiar personal? E zbulojmë në takimin e radhës ku do te diskutojme nje nga librat me te famshem qe ka shitur miliona kopje ne bote " Baba i pasur Baba i varfer" nga ROBERT KIYOSAKI, ne trajnime falas në I am power


Behu pjese e ketij Webinari falas, duke klikuar mbi link.375 views0 comments
321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page