top of page
2023.PNG

Punetoria “Fuqia e Synimit” ne Tetove

Testimonialet e anëtarëve 

Keto kane qene disa nga ndjesite , emocionet dhe gezimet qe kane ndjere pjesemarresit ne seminarin e dates  07/05/16  ne Tetove ne shtepine e Mimoza dhe Avni Thaqit , te cilet hapen dyert per pjesemarresit dhe i mikpriten ne ngrohtesine e tyre. I falenderojme per gjithcka qe po bejne per avancimin dhe zhvillimin e anetareve, shoqerise dhe vendit . 

iampowersuportteam

iampowersuport@yahoo.com

Jam shume mirenjohes per kete seminar te mrekullueshem.Mesova aq shume gjera per te cilat kisha pikepyetje dhe me e fuqishmja mesova fuqine e synimit i cili do te me sherbejë shume keto kohe qe kam definuar enderren e madhe .Jam i lumtur qe ne cdo seminar e ndiej Fuqine e Ndryshimit Tim.

Jam shume i lumtur se kurre me pare .Faleminderit Mimoza.

Fatjon Ceka ,Tirana.  email:  Fa_ceka@hotmail.com

Kjo dite ishte e vecante per mua , do ta mbaj mend ne mend gjate , ishte hera e pare qe mora pjese me anetaret e klubit .Sa njerez te mire njoftova , te gjithe jane te lumtur dhe kane nje ngrohtesi qe askund nuk e gjeja , jane te gjithe te buzeqeshur shume te mire, edhe une po ndihem shume mire ,jam shume mirenjohese se degjova nje ze brenda meje kur po benim tapping .Zemra ime me tha se do i dua te gjithe njerezit ashtu sikur veten .

Jam shume falenderuese Mimozes qe sa here qe e perqafoj e ndiej nje ndjenje shume te mire edhe kur flas me te sidomos per synimin tim ,vec se e ndiej se eshte realizuar .Faleminderit .Mesoj shume nga ju .

Sheide Isaku .kosove.  email:  ida_86_i@hotmail.com

Ishte dita me e bukur dhe me e lumtur e kohes se fundit .Çfarë të them,përveçse isha me fat që mora pjesë në këtë seminar .

Dashuri, mirëkuptim,nderim,lumturi mora dhe dhashë .

Ju faleminderit Zot.Avniut dhe Mimozes për mikpritjen e madhe që na bëtë!

Ju jemi mirenjohës dhe falenderues për të gjitha!

Zoti e bekoftë familjen e Juaj të mrekullueshme !

Me respekt dhe dashuri

Murteza dhe Mandete Kurti  email: mandete59@hotmail.com

Ky seminar më ka lënë përshtypje të jashtëzakonshme sepse më ka mesuar per synimin e nje deshire qe e ke afatshkurter ose afatgjate dhe si duhet ta ndjekim ate synim per ta arritur duke i bashkangjitur deshiren  e zjarrte ,motivimin , besimin,dhe mosdorezimin.Jam shume mirenjohes dhe falenderues qe mora pjese ne kete seminar dhe po ashtu jam shume mirenjohes dhe falenderues edhe per te gjithe anetaret e klubit qe e bejne qe energjia pozitive te rritet.

Visar Caka – Tetove   email: visar_caka_95@hotmail.com

Pjesemarrja ime ne seminarin e I AM POWER  per here te pare ishte nje ndjenje e paster energjie ,uroj qe kete ndjenje dhe vibracion te pershkruaj te gjithe qenien time dhe te rrezatoj , energji pozitive per njerezit qe rrine prane meje.

Flm Klubi jam mirenjohes dhe falenderues.

Anonim.

Seminari ishte i mrekullueshem me energji shume te larta dhe vibracione High.Lidhjen me burimin e perjetova edhe me shume .Jam mirenjohese per Mimin dhe Avniun qe e organizuaan ne shtepine  e tyre , dhe per te gjithe pjesemarresit qe u bene pjese e kesaj mastermind .Jam e lumtur qe e forcova edhe me shume Synimin tim dhe per teknikat qe beme .Tani jam edhe me entuziaste , me e sigurt me me besim  se ato vec jane te miat.Asgje s mund te me ndale mua,une besoje ne veten time ,une besoj ne fuqine qe mua me krijoi ,une besoj se e krijoj realitetin tim  se fjalet e mia krijojne . 68 sekondshi ishte shume i fuqishem , e kam perjetuar shume , jam mirenjohese per Andin dhe per arritjet e tij.

Ndihem e lire .Deshirat e mia jane te realizuara .

Faleminderit .Ju dua shume .Eva Bogdani  email : evabogdani93@gmail.com

Pershtypjet e mia ….

wow tani jam ulur tek kjo pianoja e bukur , dhe po mendoj si ka mundesi , cfare dite te mrekullueshme kalova sot , aq shume sa me eshte lodhur dhe fytyra nga te qeshurat e shumta .Ndihem sikur jam pjese  e kesaj familje qe ka aq shume dashuri , ne fakt jo sikur por une jam pjese e kesaj familjeje,qe me bejene te kuptoj çdo dite se une mund te kem gjithcka qe dua.Ju kam kerkuar gjithe kete kohe …..Mimi dhe Avni… Ju dua

FALEMINDERIT .Elvira Veizaj  email: elvira291outlook.com

Une jam shume e lumtur dhe e bekuar njekohesisht qe ndodhem ne mesin e ketyre njerezve te mrekullueshem dhe te dashur qe me mbeshtesin , duan dhe me respektojne mua . I dua keto mesime sepse me lidhin me qenien time dhe kjo me ben te shpalos talentet , deshirat dhe enderrat.Ky seminar shkoi per mrekulli dhe me mundesoi realizimin e qellimit tim  3 – mujor , dhe jam shume e lumtur sepse erdhi aty ku nuk ma merrte mendja .Dashuria e sheron boten , ajo po me sheron mua ,,dhe kete dashuri e ndaj me te gjithe ju .

Erida Pinderi.Shqiperi . email: erida.pinderi@gmail.com

07/05/2016 TETOVE

Ishte nje ndjesi fantastike ,perjetuam shume gjera te mrekullueshme , ishte nje energji shume e larte pozitive .Mesimi per fuqine e e synimit ishte shume i fuqishem i cili do te me ndihmoje shume gjate procesit te zhvillimit personal ne shume dimensione .

Faleminderit per te gjithe anetaret e klubin  dhe ne vecanti per Mimin dhe Avniun te cilt me bene te ndiej kete vibracion shume te mire dhe te fuqishem.

Me respekt Mergim Krasniqi WE ARE POWER. email: mergimkr87@gmail.com

Me te vertete nuk gjej fjale per te pershkruar pershtypjet e mija nga ky seminar .Me te vertete shume i mrekullueshem dhe me ka bere te ndihem si  nje njeri i Rilindur serish dhe te kem kete paqe shpirterore  te cilen une tash e kam.

Shume faleminderit dhe shihemi ne sukses

Me shume Respekt Dr.Leonard Krasniqi .kosove  email:dr.l.krasniqi@gmail.com

Une jam mirenjohese dhe falenderuese per seminarin e sotem ,per mesimet qe i morem ne detaje dhe per gjithcka tjeter.

Seminaret kane per mua nje fuqi te vecante  qe me japin ne gjithcka .Jam shume mirenjohese qe po kuptoj cdo dite gjera te mrekullueshme per veten time, qe si kam ditur kurre me pare se te jem anetare .

Me shume dashuri per ty Mimoza.

Antoneta Toplanaj – Kosove-  email: amtonetaanto10@gmail.com

Jam shume e lumtur , me te vertete jam shume e lumtur qe mora pjese ne kete trajnim.Mesova per fuqine e synimit, mesova per vibracionet  dhe frekuencat per te realizuar synimin.

Qe ne mengjes me ndodhen shume te papritura qe dukeshin si pengese per te mos arritur deri ne Tetove por deshira dhe etja e madhe per dituri dhe energji pozitive , i tejkalova te gjitha pengesat dhe ja tani jam ne vendin e duhur , me njerezit e duhur per te fituar diturine e duhur.Se sot me imagjinaten qe krijuam gjate trajnimit arrita te perjetoj me shpirt realizimin e synimit tim , hapa nje fabrike per riciklim te mbetjeve ne Gjakove.

Faleminderit Mimoza dhe Avni .Ju dua shume .

Myrvete Llalloshi-Kosove  email:mllalloshi@hotmail.com

Une tani po ndihem mrekullisht me ndjesi te jashtezakonshme , une jam mirenjohese dhe falenderuese Zotit qe me dhuroi ate qe e kisha kerkuar , ne kohen dhe ne momentin  e  duhur , me dhuroi miq te jashtezakonshem , keshtu duke kuptuar dashurine e paster  qe ne fund te fundit te fundit jemi dashuri e paster njerezore .

Rrita Maxharraj .  Kosove .email: rrita.m-5@outlook .com

Ju merrni ate qe thoni.kjo eshte thenia  e cila me beri shume pershtypje sot dhe e cila disi jo si me pare impresionoi mendjen time.

Qe sot e tutje do te jem me e vetedijshme per fjalet qe them dhe do te kujdesem qe ti shkruaj dhe formuloj fjale apo afirmacione ashtu si dua te ndihem dhe kem jeten time .

Gjithashtu gjate ketyre oreve , jam ndiere dhe vazhdoj te ndihem shume mire , e vleresur , e dashur dhe e fuqishme .

Me pelqen shume mikepritja dhe zemergjeresia e Mozit  dhe e Avniut .Une kenaqem shume kur i shoh aq te afert dhe te dashur .Vetem ata qe kane mund te japin .

Falenderoj gjithe njerzit , rrethanat ne bote, falenderoj Mozin dhe Avniun per kurajon dhe guximin per te bere dicka te madhe si I AM POWER.

…….Ju duhet ta dini qe ne po ndryshojme , po rritemi dhe cdo dite  po shkojme drejt asaj qe duam.Ne ju jemi perzemersisht gjithmone mirenjohes.

Me shume dashuri. Mimoza Muja . Kosove. email: mimozamuja@gmail.com

Sapo mbaroi semianri dhe ndihem e qete , shiu bie jashte dhe une ndersa pershkruaj reflektoj per diten qe kalova sot .Çfare dite e mrekullueshme ,çfare njerezish fantastike , ndjesi lumturie dhe dashurie me pershkruajne gjithe trupin .Ndiej se tani nuk jam njesoj si qe isha kur erdha,dhe e di se vazhdimi do te jete dhe me i fuqishem .Fuqia e synimit  eshte nje mesim qe  me dha nxitje te madhe sepse edhe pse gjithmone e  kam bindjen brenda vetes se une e krijoj jeten qe dua , dhe kam plot dije ne mendje , e gjeja veten shpesh qe nuk kisha nje synim ku te aplikoja kete dituri.Tani bindja ime se keto materiale jane duke ndryshuar jeten time ne formen qe e dua  eshte me e forte se kurre.Ajo cka mbi te gjitha dua eshte te jem e lumtur, te gjej gezim  dhe te kenaqem me jeten.Te jem e lire .

Ne paqe me veten dhe boten.Dashuria te me pushtoje mua.Jam e lumtur, falenderuese dhe mirenjohese  qe gjendem ketu sot , per Mimozen  dhe çdo njeri ne veçanti .Ju dua te gjitheve .Jam e lumtur tani!

Xhuliana Allko. Shqiperi – email: xhuliana_39@hotmail.com

Seminari i djeshem ishte nje qartesim per synimet e mia .Ne fund u ndjeva i lehtesuar .U ndjeva sikur kisha nje qellim.Teknikat qe beme na lehtesuan koken e mbushur me paqartesi .Kur je ne mes te llojit tend , ndjen kaq shume dashuri dhe pranim.Kam  qeshur aq shume saqe me dolen lot nga syte .Uroj te kemi seminare te tilla sa me shpesh .Jam shume falenderues qe jeni pjese e jetes sime dhe e di se shume shpejt kesaj familjeje do i bashkohen me mijera Shqipetare te  tjere .

Andi Kukli.Shqiperi. email:andikukli_39@hotmail.com

Kaluam nje dite shume te mrekullueshme ketu ne shtepine e zotni Avni dhe Mimoza Thaqit ne nivele shume te larta energjitke .Percaktova nje synim qe do te ma ndreqe jeten time dhe ky eshte hapi i pare i ndryshimit pasi e di perse jam percaktuar.Dhe dua ta gezoj jeten dhe te jem shume shume i lumtur dhe te mos punoj veshtire por te punoj mençur .

Deshiroj qe parate te punojne per mua , dua te ndiej lirine financiare  dhe te rregulloj jeten time  e te punoj dhe te kenaqen me te mirat qe mi ka dhuruar zoti.

Tash pasi jam anetar i I AM POWER jeta ime ka ndryshuar dhe po filloj te zbuloj fuqine time te vertete.

Mrekullite me ndodhin cdo dite , ndihem i falenderuar , i besuar , i sigurte ne vete .Sot bera nje pune te madhe , percaktova qellimin(synimin).

Ju falenderoj perzemersisht Zonja Mimoza dhe Zoti Avni.Zoti ju Shperblefte,Zoti ju bekofte.

Dr.Besnik Nuredini. Kosove. email: dr.besniknuredini@gmail.com


13124713_10207724243036454_6498224991502581817_n


13151715_10207724235076255_4271330149830401847_n


13151709_10153434361011536_5392424612373357442_n


13133115_1089378777775787_7459752812820956363_n
17 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page