Që prej dites që fillova ti Aplikoj Mesimet ne I am Power , jeta ime filloj te marr kahje pozitive

Nje përshkrim i shkurt per “I am Power” dhe “VipWell”:

Ne I am Power u Binda se :

Ne mund të jemi , të kemi dhe të bëhemi gjithqka qe ne deshirojm ne këtë planet të bukur , të quajtur TOKË.

Që prej dites që fillova ti Aplikoj Mesimet ne I am Power , gjith jeta ime filloj te marr kahje pozitive ne te gjitha Aspektet e jetes , isha Në mjerim , tani jam Ne Drit dhe gjdo dit rritem Me mirësi dhe Dashuri , Sigurisht kam lloj-lloj sfidash ,por me Aplikim dhe qendrimin pranë mesimeve qe jan Ne I am Power i kaloj shum qet dhe me shum pozitivitet.

Me I am Power Gjithqka është e mundur në të gjitha Aspektet e jetes , Te gjitha ! .

Pas një kohe shumë të shkurtë , Mimoza Thaqi më sygjeroi që të bëhem Antar Në kompanin Zvicrane VipWell , një kompani e Mrekullueshme per liri Financiare. Ne kete Kompani jam i ri , dhe si i ri qe jam kam pasur suksese .

E falenderoj përzemersisht , Mimoza Thaqin .

Ilir Ajeti , Antar i nivelit 1 në I AM Power dhe Agjent i shitjes ne kompanin Zvicrane VIpWell .

049546686


Nëse keni biznes dhe doni te ndani biznesin tuaj në formë të një reklame ose histori suksesi, na dërgoni fotot e biznesit tuaj dhe jua postojme në blogun tonë, në facebook ku kemi 56601 ndjekes, në instagram 15000 ndjekës!

E gjithë kjo është falas për ju.

Na Kontaktoni në whatsup ose viber në nr:

Dori Taqi: +355 68 441 6115

Xhensila Gora: +49 1521 8119596

Nertila Zaranjaku: +39 380 159 2319

Ju mirëpresim të ritemi bashkë

Suksese

Iam Power

0 views

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Na kontaktoni për çdo pyetje 

Iam Power

Tetovë RMV

​​

Tel Tetovë: +389 76 256 899

Tel Tiranë: +355 68 208 1116

mimoza88@yahoo.com - Mimozapower.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • LinkedIn

©‌ ‌Copyright‌ ‌MMXX‌ ‌Iam‌ ‌Power‌ ‌Part‌ ‌of‌ ‌Sun‌ ‌and‌ ‌Stars‌ ‌Corporation‌