top of page
2023.PNG

QESH ME MIRE AI QE QESH I FUNDIT.

Mimoza Taqi

8 May 2015 ·

Keto qe sapo shkrova jane gjera qe i kam perjetuar gjate rruges sime ne kete jete gjithe ata qe jane dukur si armiq ne te kaluaren sot jetojne nen hijen e mekatit te tyre-...gjithnje kam besuar ne ZOT..dhe gjithkujt i thoja puno te te shoh Zoti jo njeriu!Mos u mundo me dredhi sepse dredhi i ben vetes...kur une i thoja VETES UNE BESOJ NE ZOT-ndoshta kjo per armikun e atehershem ishte qesharake...por QESH ME MIRE AI QE QESH I FUNDIT.
175 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page