top of page
2023.PNG

Sa shume vajza te bukura te mencura dhe te fuqshme njoh...

Sa shume vajza te bukura te mencura dhe te fuqshme njoh..por kan bllokuar veten me te menduarit se kushedi kush jane!

po ju jeni gjithcka por duhet liruar EGON....


MJAFT genjeve veten dhe boten! TI JE FUQIA-DHE TI DHE VETEM TI MUND TA NDRYSHOSH JETEN TENDE!

mjaft u viktimizove duke u fshehur ne biruce...


May 20, 2015 at 10:40 PM · Tetovë ·

Drita ose mendjehollesia eshte e bllokuar nga Ilusioni..se ne jemi te ndryshem ose jemi te ndare- NE TE GJTIHE JEMI NJE


May 20, 2015 at 10:35 PM · Tetovë ·

Genjeshtrat qe ia thua vetes! Ti nuk mund te genjesh per natyren tende ti duhet te pranosh se ti ke FUQI BRENDA TEJE! DHE ti mund te realizosh gjithcka qe do!


May 20, 2015 at 10:34 PM · Tetovë ·

E verteta eshte e bllokuar nga-GENJESHTRAT!


Mimoza Taqi May 20, 2015 at 10:04 PM · Tetovë ·

Njerez filloni te zbutni zemren...filloni ti ndihmoni tjetrit pa asnje interes!


Asgje nuk bej per veten...vetes time ia kam vertetuar shume here ARTIN E MANIFESTIMIT! Nese kete kohe qe ju kushtoj te gjithe juve do tia kushtoja vetem vetes sime ose biznesit tim ju nuk do te me njihnit mua dhe as veten tuaj e potencialet e juaja!

Ka shume qe punojne e pasurohen e kenaqen ne kete jete!

Edhe ti qe lexon kete mesazh mund te jesh nje i tille nese nuk je mund te behesh!


Aplikoni per ofertat speciale te Iam Power

https://www.mimozapower.com/lironiaftesitetuaja
306 views0 comments
321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page