SEANCË KONSULTITATIVE me Trajner ne Iam Power Për Motivim FALAS

Mungesa e vleresimit, ushqimit themelor te mendjes se njeriut i detyron ata te bejne gjithcka qe te arrijne, ata nuk jane te vetedishem se vleresimi eshte ushqim, e bejne pa vetedije sepse kane uri te madhe per fjale te bukura qe mund ti thote dikush atyre, ngase ne rradhe te pare nuk e vleresojne qenesine e tyre te brendeshme dhe e kerkojne kete ushqim ne forma artificiale nga jashte.


Mendojne se e kompensojne me ane te veshjeve firmato, fustaneve te shtrenjte per ekspozim neper evente apo dasma, rregullim te flokeve dhe grim ne sallone me cmime te larta, qe te duken bukur e dikush te ju thote sa e bukur je, sa fustan te bukur ke. Sepse ne rutinen ditore askush nuk i thote fjale te tilla, askush nuk e vlereson as per bukurine e jashtme e leje me ate te brendeshme.


Kur kthehen nga dasma ne nje forme ndoshta nje zemer mire i tha sa e bukur dukesh dhe kjo i plotesoi ushqimin e egos, ndersa syte e te tjereve e shikonin me zili, me nentallje dhe kjo lendon shpirtin dhe nuk e permbush ate.


Permbushni shprazetiren tuaj me mesimet ne Iam Power, dhe nuk do te keni me nevoje per ushqime artificiale.


Aplikoni per nje seance konsultative.
267 views

Na kontaktoni për çdo pyetje 

Iam Power

Tetovë RMV

​​

Tel Tetovë: +389 76 256 899

Tel Tiranë: +355 68 208 1116

mimoza88@yahoo.com - Mimozapower.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • LinkedIn

©‌ ‌Copyright‌ ‌MMXX‌ ‌Iam‌ ‌Power‌ ‌Part‌ ‌of‌ ‌Sun‌ ‌and‌ ‌Stars‌ ‌Corporation‌