top of page
2023.PNG

Seminar Tiranë, 02. Shtator.2015


tirane shtator

Ky infoseminar,’Fito Para,Fito Vetebesim ,vjen pas nje eksperience nga e cila kemi mesuar se nje shkak themelor per mungesen e parave eshte vetebesimi dhe e anasjellta.Pas ketij infoseminari ju do te kuptoni shkaqet e problemeve dhe sukseseve tuaja qe keni patur ne te kaluaren.Do vetedijesoheni per fuqine qe keni mbi ngjarjet dhe mbi veten tuaj.Nese trurin tone do ta kishim blere 10 milion dollare menjehere do hidheshim ne kerkim te informacioneve dhe manualeve se si ta perdornim trurin tone me efikasitet dhe te krijojme jeten e endrrave tona.Bashke do mesojme vleren e fuqive qe kemi dhe do i veme ato ne perdorim ne menyre qe te fitojme rezultatet qe duam ne nje kohe sa me te shpejte.Njerzit qe perfitojne me shpejt jane ata qe vendosin menjehere.Ata te cilet thone se do mendohem,ose me jep me shume kohe,etj,etj,ata ndodhen ne nje pike kritike qe nuk eshte as po as jo,as ketej,as andej,qe pason nga nje zvarritje e gjate dhe monotone.Fitimtaret e dine se nese dicka duhet te behet,varet nga ata,dhe marrin aksione te menjhershme drejt realizimit te asaj qe e duan,duke u njohur me veten e tyre ata nuk e neglizhojne aspak ate shpirt qe kane brenda vetes,qe kerkon te rritet e te behet me i mire,me madheshtor.Ne e dime se ata kur do te degjojne per kete mundesi,per ne,do te na njohin,sepse ne jemi lloji i atyre qe duam me shume dhe kerkojme me te miren nga ky planet.Do te jete nje rrugetim i perbashket gjate se cilit do fitojme,mundesi biznesi,para,shoqeri dhe vetebesim.Te paret jane ata te cilet do shperblehen me shume per besimin qe paten tek kjo mundesi,pasi ata do fillojne me heret,do perfitojne me heret,kur te tjeret do jene ende duke menduar te shkoj apo te mos shkoj…! Ne ju pergezojme vendimin tuaj,sepse bota I perket vetem atij qe guxon.

Shihemi ne sukses,dhe vetem aty!Cmimi I Hyrjes eshte 10 Euro ( fitoni Shkenca e Pasurimit liber dhe audioliber formati elektroni FALAS)

4 views0 comments

Opmerkingen


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page