top of page
2023.PNG

Seminari ” Mendo dhe Pasurohu me Iam-Power ” Përfundoi me sukses si asnjëherë më parë! T

Seminari ” Mendo dhe Pasurohu me Iam-Power ” Përfundoi me sukses si asnjëherë më parë!

Shikoja rrezatim drite dhe dashurie ! Ndjesi te mahnitshme me njerez te jashtezakonshem, njerez qe i than STOP- te qenurit ne piken me te veshtire jetesore as andej as kendej! As ne toke e as ne qiell, as ne drite e as ne ter…. Lider te jete se tyre…qofte FORCA e dashurise me ju…

Njerez qe i thanë mjaft me te shikuarit te pikes se zeze ne miliarda kilometrat e jetes se BARDHE!

Ju falenderoj qe vendoset te ndryshoni jeten tuaj! Ju dua e juaja Mimoza


9

10

6

Dëshmi të atyre që moren pjese ne Seminar: 1.Mirmbrema Mimoza shpresoj te jeni gjith mir un jam shum mir dhe jam mirenjohese qe mora kete hap ne jete te jeme pjese e juaja metvertete ndjehem shum shum mire ndodh dicka e cuditshmw te un jam te mami dhe i tregoja tash asaj se me ka ardh nje superfuqi edhe pse eshte ende fillimi ndoshta edhe pse kam qen cdohere njeri pozitiv po si sot nuk jam ndje ka shum koh te faleminderohem per pozitivitetin tend te mrekullueshem qe shperndan un sot aplikova seminarin dy ditesh ne praktik dhe kam bere shitje te mrekullueshme qe dhe vet sedi si u be! Me tvertete vjen nje moment qe te ndryshon mendjen dhe cdo gjeje fillon te thuash me mendje po Edhe pse praktikova vetem ate qe ndegjova Te pershendes e dashura Mimoza gezohem qe u takuam dhe se shpejti te takohemi perseri Mirupafshim.

2.Gjatë Këtij Seminar 2 Ditor, kalova shumë bukur. Mësova shumë gjëra rreth marketingut, rreth ligjit të tërheqjes, se si mund këto të dzja ti përdor për të arritur lirinë financiare, Kishte shume gjera që i dija nga mësimet në Iam-Power, por kur i dëgjoja përsëri çdo herë arija të kuptoj ndryshe. mPrandaj ishte shume e dobishmje kjo kohe qe harxhaum ne keto dy dite ne seminar.

3,Ishte nje takim shume i mire dhe i qelluar, qe si biznismen apo shites nuk kemi nevoje te shpenzojme energjine qe te mendojme se si klienti yne do te blej produktin tone, por te shpenzojme energjine qe produktin tone ta bejme mete persosur. Qe mos ti japim arsye klientit te paguaj cmimin e produktit tone!

4.Ne këtë seminar që unë kisha shume kohë që e prisja që të isha në mesin e personave të mrekullueshëm që të falin lumturi, persona me shumë mendime pozitive, dhe si seminar i pare qe ishte une mesova shume gjera te dobishme qe me nevoiten ne jeten time, dicka qe me ka bere te shtyhem para eshte ajo se une si E…. e kam dhe dua te arrij eshte se une deri ne fund duhet te ngulitem te ajo, dhe qe te mos ndal kurrë. Dhe gjeta forcen e asaj deshire. Gjithashtu eshte edhe per punen aktuale qe ajo qe shes ne biznesin tim mesova nje sekret super te fuqishem!

5. Kur e mora vesh se ky semina ne pjesen me te madhe do te fliste per marketingun. thash do te shkoj ne Seminar por ndoshta nuk do te me interesoje edhe aq shume. Por une ne te vertete kuptova se marketingu eshte edhe jeta reale. Si te japim vleren tone dikujt tjeter, si te vleresojme te tjeret edhe nese marin 200 Euro ne muaj edhe nese jane milionere, ti trajtojme ne te njejten menyre vleresimi mirenjohje. Jam mirenjohes dhe falenderues qe kohen time e shpenzova ne kete seminar te mrekullueshem.

6. Si çdo seminar tjeter qe bejme me Mozen dhe Avniun, une kam mesuar shume gjera dhe jam kenaqur pafund.

Per here te pare mesova dallimin mes chief aim dhe dream!

Si asnjehere me pare mesova sekrete te cilat me pare nuk i kisha kuptuar. Sot une i bera veetes Zotim se une do te ngulmoj dhe perseris cdo dite mendimin e sakte, audiot, librat dhe do te bej fizikisht cdo gje nga ana ime dhe do te ndihem GREAT deri sa te arrij qellimin tim. Faleminderit shume Mozi dhe Avni Ju dua shume. M.M

7. Ishte material i mire, mora energji shume, u ndjeva i lumtur, mesova per ligjet baze te marketingut ishin gjera te rreja per mua, shpresoj te kemi seminare tjera.Dr. B.N

8. Ishte nje seminar i bukur kam kaluar dy dite fantastike me nje energji te madhe pozitive e rrethuar nga miq te mire e  te dashur. Kam mesuar informata shume praktike per te pasur sukses ne shitje. Jam ndjere e kenaqur me gjerat qekam mesuar, me njereyz qe kam folur dhe kam qeshur. Jam ndier e mbushur me dashuri per te gjithe,  sepse te jetosh eshte te dashurosh dhe nese zgjedh dashurine atehere kam zgjedhur jeten. kam qartesuar disa ide te miat, kam liruar bllokime energji negative te kaluara qe me oengonin te shihja driten qe me rrethon. jam e lumtur falenderuese dhe mirenjohese per gjithsecilin qe ishte pjesmares ne kete seminar dhe dha nga energjia e vete per te mbushushur pjesen ne sferen e madhe pozitive. ju dua shume Mimoya te falenderoj. (XH.A.)

9. Pasioni im eshte te shes, ti bej njereyit te lumtur me ate qe tregtoj. Kz seminar mi mbushi gjithe haesirat bosh per informacionet ne lidhje me marketingun. jam i lumtur qe jam pjese e gjithe kesaj, dhe me deshire do te kthehem ne shtepi te aplikoj keto mesime, suksesi eshte te jesh i lumtur dhe te jesh mes atyre qe kerkojne lumturine, une jam i gezuar qe jam pjese e kesaj levizje dhe e di se kjo do te shkoj perpara dhe do ndihmoj njerezit paperkrahje sahere qe vi ne keto seminar me vjen ndermend shprehja:

HOME SWEET HOME 🙂

3 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page