top of page
2023.PNG

Seminari në Milano, ishte përvoja më e bukur për të gjithë.

Me date 21-24 Tetor 2022 ne Milano te Italise u mbajt seminari i pare mbi Prosperitetin Financiar, nga Iam Power.

Aty u takuan shqiptar që jetojnë në Itali, Greqi, Zvicër, Gjermani, Norvegji. Ku filluan edhe lidhjet e mundëshme të bizneseve mes pjesëmarrësve.


Përjetimi me këta njerëz të jashtëzakonshëm ishte i veçantë, jetëndryshues dhe prosperues.

Nje event elitar i cili u zhvillua ne nje nder vendet me te pasura te botes, te pasura financiarisht, me kulture dhe mode, dhuroi shume mesime suksesi dhe gezimi, dhuroi shume energji te jashtezakonshme shnderruese te jetes dhe patjeter, i dha guxim dhe shtyse vipave te se ardhmes, atyre qe do te bejne dhe ndertojne biznese te mrekullueshme ne te ardhmen dhe po, atyre qe do te kontribuojne akoma me shume dhe do ta bejne vendin e tyre nje vend te mahnitshem.


Iam Power dhe Mimoza Thaqi sapo kane nisur siparin e tyre ne Europe dhe mund t'ju them se ishte nje fillim mrekullisht i mbare! Si thote populli, fillimi i mbare gjysma e punes; epo ne e kemi bere tashme...Te tjera evente na presin ne vazhdim...

Nese deri sot akoma nuk ke arritur ate qe vertete do te doje, cfare po pret? Ke nje dere e cila mund te te mireprese qe te gjeni se bashku rrugen qe duhet te ndjekesh!

Dhe kjo dere eshte Iam Power!

Mos me thoni qe nuk ju thashe.... vendet mbushen shpejt dhe mundesia nuk troket, por vjen ne qetesi...tregohuni vigjilent...


Ku do te jemi ne eventin e radhes? Na shkruani ne butonin me poshte per te marre te gjitha informacionet qe ju duhen. Vendet mbushen shpejt, me shpejt se ne mendojme!Ne vazhdim galeria e fotove te Prosperiteti Financiar ne Milano, Tetor 2022:


176 views0 comments

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page