SHANSI FINAL QË TË MERRNI- IAM POWER PËR NJË ÇMIM TË VETËM NË NJË KOHË!Shansi Final Që të Merrni- Iam Power Për Një Çmim të vetëm në një Kohë!SHANSI FINAL QË TË MERRNI- IAM POWER PËR NJË ÇMIM TË VETËM NË NJË KOHË!

MËSO SI TË JESH I SUKSESSHËM ME VETËM 3 KLIKIME, ME PLATFORMËN FULL- AUTOMATIKE ONLINE PËR MOTIVIM DHE INSPIRIM!

Libra të Autorëve Best-Seller, Audio Motivuese, Video Inspiruese, Seminare, Përkrahje, dhe më shumë…E gjitha bëhet në Internet Online, kështu që ju mund të mësoni kudo që ju gjindeni, si nga Celulari juaj , Ipadi, Laptopi apo PC

  1. E vetmja Platformë Full-Automatike për motivim dhe inspirim për suksesin tuaj në gjuhën shqipe për njerëzit që duan sukses dhe bizneset!

  2. Thuaj lamtumirë trajnimevetë shtrenjta dhe trajnuesve të dyshimtë.

  3. Nuk të nevojitet përvojë e mëparshme!

  4. Merrni mësime të klasit të lartë, në vetëm 3 klikime!

  5. Personalizoni mësimet që përputhen me jetën tuaj 100% e bazuar Online.

  6. Nuk ka softuer për të instaluar.

  7. Qasje e lehtë kur të keni nevojë.RREGJISTROHU KËTU


niveli1.jpg
KLIKOKËTU

Niveli 1 Iam Power zbritje 81% =19 Euro

SALE

Niveli 1 Iam Power zbritje 81% =19 Euro

19.00 99.00


KLIKOKËTU

Niveli 2 Iam Power 199 EUro-81% =38 Euro

SALE

Niveli 2 Iam Power 199 EUro-81% =38 Euro

19.00 199.00DËSHMI NGA ANËTARËT AKTUAL


Marsida ToptaniTirane

Anetare e nivelit te 4 ne Iam Power dhe Biznesit me Flori

Celular/viber:00355682081116Pershendetje Miq ! Prej 2 vitesh e gjysem jam anetare krenare e nivelit 4 ne Iam Power.Nuk gjej dot fjalet e duhura te pershkruaj se si UNE dhe jeta ime eshte transformuar nga mesimet e arta qe Mimoza ndan me ne cdo dite.Para se te rregjistrohesha ne klub jetoja ne “erresire”! E kisha humbur veten time dhe besimin se mund te jetoja e lumtur dhe e pasur.Lirisht e them se informacionet ne klub jane si fryma dhe ajri qe marr cdo dite,dhe magjia e vertete eshte energjia e mrekullueshme e anetareve.Trajnimet ne klub jane te fuqishme dhe kane vetem 1 qellim qe UNE dhe secili qe i meson: te jete,te kete dhe behet gjithcka qe deshiron.Shume deshira kam realizuar vetem me aplikimin e mesimeve.Iam Power eshte krijues i milionereve! Une kam zgjedhur te jetoj jeten qe dua duke mesuar nga njerezit me te mencur ne planet.Ne cdo gje e krijojme me mendjet tona,Por qe keto mendje te krijojne duhet absolutisht te pastrohen nga bllokimet dhe limitimet qe jane vendosur gjate gjithe jetes dhe duhen ushqyer me informacione te sakta.Jane te bekuar ata qe lejojne te investojne ne veten e tyre.dhe nuk lejojne te tjeret te vendosin per ta.Jam mirenjohse nga zemra mentoreve te mi:Kevin Trudeau,Jojan Hendriks, Mimoza & Avni Thaqi,Sheki Useini.Ju dua njerez te drites.

Shihemi ne suksese

Marsida


Ylvana Rama– Itali

Antare e nivelit te 4 Iam Power dhe Biznesit me Flori

viber dhe whatsapp: +355 69 554 6068Kur u vura ne dijeni te klubit vertet mendova: ky eshte krijuar posacerisht per mua. ne vendin ku jetoja, punen qe beja, njerzit qe takoja cdo dite…. o Zot ishte bere e padurueshme. Nje dite vendosa te shpenzoj ose me sakt te investoj ne veten time dhe bleva disa programe nga I am power. Koleget dhe prinderit me thane: TI JE E CMENDUR QE HARXHON PARATE ME KETO. Mbas aplikimit te mesimeve fillova te me hapen syte dhe jeta ime mori nje ktgese rrenjesore. Une tani jetoj me nje nga qytetet me te bukur te Italise, kam nje bashkeshort te mrekullueshem, kam nje bisnes te mrekullueshem dhe shume fitimprures. Gjithashtu shume shpejt behem edhe me nenshtetesi Italiane ( ndoshta kjo ska shume rendesi por kjo te jel me shume liri per te shetitur neper vende te botes ) Te gjithe ata qe me quajten te cmendur vazhdojne te bejne te njejtat gjera dhe jetojne ne ate vend qe nuk e pelqejne dhe mua me thone: epo ti pate fat. Po njerez, une pata fat sepse Une Fatin Tim e Krijoj Vet. Tani jam ne nivelin 4 ne I am power dhe cdo dite mesoj dhe aplikoj gjera te reja dhe vertet jam shume Falenderuese, Mirenjohese dhe Vleresuese per cdo gje gje kam mesuar dhe aplikuar ne jeten time fale ketij klubi. Falenderoj shume Mimozen dhe Avniun, vertet dy njerez te mrekullueshem dhe qe hallall ua befte Zoti per kete mision qe kane marr Mire se vjen edhe TI ne Iam Power. Ne jemi ketu per TY !!!

Ylvana


Suela DautajShqiperi

viber dhe whatsapp:-00355696901961

Antare e nivelit te 3 Iam PowerDo te shkruaja nje roman te tere per kete ndryshim sepse nuk ishte se une kisha humbur makinat e reja ,shtepin apo gjithe te mirat materiale kto kan ndodhur edhe me perpara ne jeten time e prap i zvendesoja por ndjeja se humbja Vetveten Nuk arrijn te shprehja mendimet e mia , mendoj a se isha e turpshme por tani e kuptoj se isha vetem nje FRIKACAKE ..kisha Frik se nuk do te vleresohesha ne shoqerine time fakti i te qenit e hapur.mendoja se po te behesha shabllon i te tjerve do te ndihesha me è vleresuar,e dashur e suksesshme … Ne IAMPOWER mesova se asnje njeri nuk ka per detyre te me pelqej mua UNE E KAM PER DETYRE UNE I MJAFTOJ VETES PER TE GJITHA CKA DUA TE ARRIJ NE JETEN TIME askush sado te me fali me shume dashuri se vetja ime sepse une kam nevoj per dashurine time ….Faleminderit Faleminderit Faleminderit Mbi Te GJITHA me mesoi te jem mirenjohese


KLIKOKËTU
NE I AM POWER, NGA TERRI E SHEF DRITEN,

NGA ASGJEJA BEHESH MADHESHTIA,

NGA VARFERIA BEHESH I PASUR,

ARMIKU BEHET AR-MIKU I JUAJ,

MENDIMET BEHEN GJËRA,

MESIMET E KEQIJA Ç’MSOHEN, VETEDIJA- VETEDIJESOHET,

TRURI RI-PROGRAMOHET.

E TE GJITHA KETO KUR MESOHEN NE I AM POWER,

ZOTI THOTË; PO, DËSHIRA E JUAJ ESHTE URDHERI JUAJ

Anonim

Antare ne Iam Power


Venera Damoni Ispahiu
Anetare e nivelit te 3 ne Iam Power dhe Gold

+377 44 221 996Para nje viti isha e humbur, kisha gjithecka ne jeten time por nuk isha e lumtur, kisha shpirtin bosh !!! Prej se hyra ne Klubin e Suksesit “I Am Power” jeta ime ndryshoj perfundimisht. Une u transformova ne nje njeri tjeter, fillova ti shoh sendet ndryshe, me pozitivitet, fillova te jem mirenjohese per sendet qe kam ne jeten time. Duke qene mirenjohese, une cdo dite terheq edhe me shume sende te mira ne jeten time! Mesova se vetem une jam pergjegjese per jeten time dhe se cfaredo qe deshiroj mund ta arrij. Mesova qe cfar mendoj & flas behet! Prandaj fillova te flas vetem per shendetin, lumturine, pasurine…mesova te fal njerezit….mesova qe cfare jep – merr! Fillova te jap vetem dashuri, miresi, falje, paqe…dhe vetem ato po i pranoj. Tani ndihem aq e lumtur si kurre me pare dhe i jam falenderuese dhe mirenjohese Mimoza Taqi qe me dha kete mundesi!

Venera


KLIKOKËTUEdukuimi juaj në Iam Power, nuk është ajo që ju ka mësuar, mësuesi juaj, ajo që ju ka mësuar gjyshi juaj, ajo që ju ka mësuar ambienti juaj.

Këto janë mësime mahnitëse, profesionale, përvoja me cilësi të njerëzve që së pari arritën suksesin pastaj filluan të ndajnë përvojën e tyre dhe të na mësojnë cila është rruga e saktë për arritje.

Veprime sociale mahnitëse.

Nëse nuk je shoqëror, do të mbetesh prapa. Mësimet në Iam Power sjellin përafrimet, pikat, aksionet dhe ndjenjën që thonë se ‘ky djalë apo vajzë meriton të flasë dhe të arrijë sukses’.

Dëshironi të njiheni si djalë apo vajzë që nuk arriti të jetojë por vetëm të mbijetojë? Natyrisht jo.

Ju dëshironi të jeni të njohur si djalë apo vajzë me tranzicione aq të suksesshme sa që çdo kush do të ishte xheloz për arritjet e juaja.

Me bankën e madhe të diturisë në modelin Iam-Power, suksest tuaja do të rrjedhin lehtë nga fillimi në fund.

KLIKOKËTUKUR JU JENI PJESË E IAM POWER

Maksimizoni shitjet, aksionet dhe rezultatet tuaja … sepse këto mësime nuk janë të dizajnuara vetëm për të parë bukur.

Të gjitha janë miratuar nga njerëz super të sukseeshëm, kështu që komunikimi juaj me partnerët e biznesit apo blerësit e ardhëshëm do të duket i mahnitshëm dhe do të konvertohen vetëm në sukses.

Jepni jetës suaj një shkëlqim profesional dhe fitoni atë nivel tjetër të respektit.

Jeta e juaj në çast mund të dalë nga paketa e limitimeve të shoqërisë vetëm me disa klikime … dhe nuk do të keni nevojë të shkoni më pranë dështakëve përsëri!

Filtra ( lirime) të vështirësive paraprake apo të tanishme. Si të silleni me njerëzit negativ, si të bindni tjetrin për shërbimin ose produktin tuaj. Shitje në network marketing pa asnjë vështirësi, gjetje të punës që admironi, paqë shpirtërore dhe mendore, drejtim të mendimeve për jetën që kërkoni.

Anëtarësim 1 vjeçar, me këtë çmim për herë të parë dhe të fundit!


KLIKOKËTU


KLIKOKËTU


niveli2.jpg
KLIKOKËTUEPOKA E ARTË E SUKSESIT!

Ju veç e dini, se ju jeni shtylla e suksesit tuaj.

Por ja këtu është vërtetimi: të gjithë të tjerët mendojnë se e dinë se vetja e tyre është e ardhmja e suksesit të tyre të vërtetë!

Por të dimë se çfarë dimë dhe çfarë nuk dimë kjo është dituri thotë Konfuci.

Apo Të dimë dhe të mos bëjmë është të mos dimë thotë Lao Tzu.

VETËM LEXIMI I NJË LIBRI NUK DO T’JU JAPË PËRPARËSI.

ËSHTË KOHA QË TË KENI NJË PËRMIRËSIM.


Vetëm leximi I çdo lloj libri pa aplikim, do të mbush trurin tuaj me informacion… Por Iam Power është e ardhmja e suksesit të vërtetë.

DO TË DËGJOSH NJË ÇMENDURI?

Çdo minutë në You Tube shtohen nga 400 orë të VIDEOVE.

Vetëm shikimi i këtyre Videove për Sukses nuk do të ju bëj juve të Arrini Sukses!

NËSE TI DO TË KESH VËMENDJEN E TË TJERËVE…

PERFORMIMI YT DUHET TË JETË I JASHTËZAKONSHËM! 

Ti duhet të mësosh atë që të tjerët akoma nuk e dinë!

Nuk ka rëndësi sa e mirë është përmbajtja e fjalimit tuaj. Nuk ka rëndësi se sa e zgjuar është mënyra e shitjes suaj. Nëse nuk di një sekret të vetëm, që do të mjeshtërosh në Iam Power, atëherë je i vdekur në ujë kur bëhet fjalë për marketingun.

Ju kurrë nuk do të merrni vëmendjen që meritoni. Dhe pa vëmendje, ju kurrë nuk do të merrni VEPRIM.

JA DËSHMI TË ANËTARËVE TË TJERË


Antigona DodaZvicer

Anëtare e Nivelit 1 Ne Iam Power dhe GoldVETËM PROGRAMI DËSHIRA JUAJ ËSHTËU URDHËRI JUAJ

DO TË BËJ REVOLUCION JETËS SUAJ( KY PROGRAM KA

ÇMIMIN 59 EURO) JU E KENI PJESË E OFERTËS

Shikon çfarë ky program është…

//www.youtube.com/embed/Mo8qNKo-SKM?start=141&wmode=opaque&enablejsapi=1","url":"https://www.youtube.com/watch?v=Mo8qNKo-SKM&t=141s","width":640,"height":480,"providerName":"YouTube","thumbnailUrl":"https://i.ytimg.com/vi/Mo8qNKo-SKM/hqdefault.jpg","resolvedBy":"youtube"}” data-block-type=”32″>
Edhe kete program e keni ne oferten e tanishme!Iam power eshte Fuqia JuajPara 100 viteve Napoleon Hill doli me këtë filozofi!

Mësimet e tij ishin nga përvoja e jetës së tij!

Le të jemi të sinqertë – nga kush ne mësojmë? 

Kush na këshillon, kush na edukon?

Kush na “programon për dështim”

Janë njerëzit që pa përvojë aspak në jetën reale duan të na japin neve diçka që vetë se posedojnë!

POR NUK BESOJ SE KY PERSON JE TI?

Sigurisht që jo. Dhe ti je i vetëdishëm se nuk mund dikush të na japë diçka që vetë se posedon! Nuk mund një mekanik të na mësojë si ti biem pianos!

Por kur vjen fjala për suksesin tonë dhe jetën tonë, zemrën tonë dhe shëndtin tonë ne dëgjojmë lloj lloj dështakësh!

Sigurisht ti mund të vazhdodh ti dëgjosh ato… 

…Ose Ti Mund Të Bashkohesh me Qindra Antar Që Përdorin Iam Power

Ja se çfarë thonë ato për Iam Power:


KLIKOKËTU


Leoreta VezajAnëtare e Nivelit 3 në Iam Power

Belgjikë


Arblon BojajAnëtar i Nivelit 3 në Iam Power““Suksesi është një vendim për më tej” KEVIN TRUDEAU

Antigona KamberiAnëtare e Nivelit të 4

Iam PowerIam Power është shërbimi i parë dhe i vetëm 100% i automatizuar për zhvillimin tuaj personal dhe suksesin tuaj në gjuhën Shqipe. Tani mund të krijoni karierën tuaj, ndërtoni profesionin tuaj, të bëni të suksesshëm biznesin tuaj me qindra antar shqipëtar nga e gjitha Bota, veprime sociale, tranzicione, dhe atë me vetëm disa klikime … pa ndonjë përvojë paraprake të internetit, pa pritur javë në kontraktorin tuaj … dhe pa humbur para në të njëjtin treg, Harton planin e jetës tënde, disajnon të ardhmen tënde dhe jeton ëndërrën tënde duke qenë pjesë e njerëzve të suksesshëm!““KENI DËGJUAR NËNËN TË JU THOTË ME KËND RI I TILLË JE!”PSE MOS TË QËNDRONI ME NJERËZ TË

JASHTËZAKONSHËM? ATO JANË NË IAM POWER.

IAM POWER ESHTE NË MBI 23 SHTETE TË BOTËS KU JETOJNË SHQIPTAR, SEPSE PLATFORMA ËSHTË E GJITHA NË INTERNET!

Ja disa reagime TË TJERA nga përdoruesit tanë:


Besa KastratiAnëtare e nivelit 3 në Iam Power

//www.youtube.com/embed/5rN-sBG65Zk?wmode=opaque&enablejsapi=1","url":"https://www.youtube.com/watch?v=5rN-sBG65Zk","width":854,"height":480,"providerName":"YouTube","thumbnailUrl":"https://i.ytimg.com/vi/5rN-sBG65Zk/hqdefault.jpg","resolvedBy":"youtube"}” data-block-type=”32″>

““Çfarëdo që mendja e njeriut mund të perceptoj, dhe të bëj veten të besoj mund të fitoj” NAPOLEON HILL