top of page
2023.PNG

Si shkoi puntata e fundit e trajnimit te fuqishem, Deklaroni Fuqine Tuaj?!
Puntata e 18, e fundit e ketij trajnimi madheshtor qe u zhvillua te henen ne darke ishte nje sukses per te gjithe pjesemarresit! Shume ndjesi dhe lirim emocional e shpirteror u shpreh nga te gjithe dhe lumturia e tyre eshte ajo qe ne e ndjejme me se miri!

Zonja Mimoza mbajti nje ligjerate te jashtezakonshme e cila ishte nje pikekthese per shume persona aty! Nje sycelesi per pjesen e brendshme tonen, te cilen shpesh nuk duam ta shikojme me detaje!


Ky trajnim eshte pjese e Iam Power Academy dhe eshte nje prej trajnimeve me te fuqishme, me jeteshnderruese dhe qe absolutisht cdo njeri, duhet ta kete ne posedimin e tij! Investimi ne vete ia vlen gjithmone, por me nje trajnim te tille investimi ne vete behet nje sukses i garantuar i lumturise dhe paqes se brendshme Te deklarimit te plote te fuqise jetesore!!


Me poshte jane vetem disa nga komentet e pjesemarresve dhe ne fund te komenteve gjeni linkun per aplikim te ketij trajnimi fenomenal:

Pershendetje te gjitheve, shume knaqesi te ndegjojm zerin tend Mimoza 😘
tani sme ben pershtypje por dikur me thonin : mos u mundo te fillosh shkolle te larte pasi sdo ja dalesh kurre ... dhe ne fakte kjo me vinte inate me veten pasi per nje periudh une e lash shkollen por tani per pak do diplomohen si Inxhinjer
jan disa bllokim qe disa  njerez dashje apo pa dashje neve na  duket si dicka e keqe por ne fakte keta po na bejne presjon te  ngrihemi pra na bejne me te forte
Une jam dashuri nga dashuria e Krijuesit!Une jam e lumtur dhe palimituar sepse une marr gjithcka me nevoitet nga pasuria e pashterme.Une jam fuqi,une jam nje me hyjnoren.Une jam e rrethuar nga dashuria hyjnore
gjithmone i kthehm ketij trajnimi dhe sote ate isha duke degjuar ky trajnim shume i fuqishem sa ti e shikon veten duke larguar te gjthe limitimet qe ke indentifikuar shikon rezistencen e energjs po ti vazhdon deri sa kjo energji largohet dhe kjo do na shoqeroj gjithe jeten. Faleminderit MENTORJA E MREKULLIVE DASHURI PA FUND PER JU.
Ka qene trajnimi qe me ka cliruar nga peengesat ndjenjat negative Faleminderit shume shumee
Wwwwaaaaaauuuu ne jemi 1,ne jemi fuqia💙💚💖💙💚💖💙💚💖💙💚💖🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠
Un deklaroj fuqine time
waaauu sa ide e shkelqyer
ju dua, mrekullia ndryshe nuk eshte
falemimderit 1000000 here emocjone te pa pershkruara ❤❤
Falemenderit Shume Zemer shume e fuqishme nje perjetim shum madheshtore ❤❤❤🌟🌟🌟😇😇😇😇😇😇😇
24 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page