top of page
2023.PNG

Si ta zgjedhim lumturine dhe ta bejme pjese te pandashme te diteve tona.

Lumturia eshte nje pjese qe askush smund te na e mohoje, vec ne vetvetes.Nese e pyesim veten a e duam lumturine... me siguri pergjigja eshte Po. Atehere, perderisa e duam ne e zgjedhim ate, vullneti jone i lire e zgjedh lumturine te jete prezente tek ne, por shpesh nuk dijme sesi ta bejme pjese praktike te diteve dhe jetes sone.Sapo te zgjoheni ne mengjes, thuajini vetes: "Ligji i pergjithshem kujdeset per perditshmerine time. Kjo dite eshte e re dhe e mrekullueshme. Per mua kurre nuk do te lind nje dite e tille me. Vazhdimisht me udheheq dhe drejton mencuria Universale. Cdo veprimi i imi do te jete i suksesshem.


Me rrethon dhe me mbron dashuria e pergjithshme, ndaj une bej nje jete te qete. Po qe se vemendja,madje dhe per nje cast,me largohet nga ajo qe eshte e mire dhe konstruktive, ne te njejtin moment do t'i kthehem te menduarit per bukurine, per dashurine dhe per mirqenien.


Une jam nje magnet shpirteror dhe mendor qe nga vetja terheq cdo gje qe sjelle mirqenien dhe lumturine time. Cdo gje qe do te ndermarre sot do te jete nje sukses i mrekullueshem. Jam i/e sigurte se tere diten do te jem i/e lumtur.60 views2 comments

Recent Posts

See All

2 Comments


doruntinelestrani
doruntinelestrani
Sep 29, 2021

Faliminderit Iampower the gjithmon je me ne 🌟🌟

Like

😍😍👋

Like
321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page