top of page
2023.PNG

SI TE KEMI HARMONI NE FAMILJE? Zvicra po behet gati!


Me shume gezim prezentojmë seminarin e ardhshëm “Si të kemi harmoni në familje” me temat më të kërkuara! Më në fund do të realizojmë të vijmë pranë jush me seminaret tona, tashme edhe ne Zvicer!


Kerkesat e shumta kane bere te mundur qe Iam Power te udhetoje ne te gjithe boten me trajnimet dhe mentorimet e shkelqyera qe ofron! Pas shume kerkesave nga anetaret tane ne Zvicer dhe ne shtetet perreth tashme vijme me prane jush edhe fizikisht, per te realizuar seminarin e endrrave tuaja! Seminarin e suksesit tuaj! Seminarin e ndryshimeve te jashtezakonshme tuajat!


Temat e mrekullueshme do te bejne te mundur qe te merrni pergjigjet per te cilat keni kerkuar gjithe jeten tuaj.

  1. Si të adaptoheni me antarët e familjes të cilët kanë personalitete të kundërta?

  2. Si të heqim xhelozinë dhe përleshjet motër/vëlla, burrë/grua, vjehërr/nuse?

  3. Si të ndërhyjmë në mosmarrëveshjet midis prindërve?

  4. Si të shërohemi nga ndarja/humbja e një antari në familje?

  5. Si të ndihmojmë një antar në familje i cili vuan nga depresioni?

  6. Si të tejkalojmë stresin që shkaktohet nga papunësia, paratë ose situatat në shtëpi?

  7. Si të riprogramojmë trurin tonë nga limitimet e fëmijërisë dhe të ndalojmë shprehitë trashëgimtare tek femijët tanë?

Ju e dini, temat e tilla na prekin te gjithve, pa perjashtim! Ama e dini edhe se, zgjidhjet per secilen problematike do ti kemi te gatshme ne seminarin ne Zyrih te Zvicres, qe do ta mbajme me date 27 Mars 2022.


Dua tju them edhe dicka......

keto dite eshte e hapur hapesira për të rezervuar biletat EARLY BIRD keshtuqe perfitoni sa me shume, duke patur mundesi te jeni bashke me njerezit tuaj te zemres ne kete event unik!


Kliko ne butonin blu per te gjitha detajet qe te duhen dhe rezervo vendin tend, beje TANI:





Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page