top of page
2023.PNG

Si te kthejme veshtiresine, dhimbjen ne force dhe dashuri per te ecur ne jete.


Duhet te kesh guxim ne jete dhe duhet te gjurmosh thelle dhe duhet te vazhdosh perseri e perseri e perseri deri sa ta besh te ndodh sepse ti e di se eshte e mundshme.


Pra cfare beni gjate koherave te veshtira?

Ja cfare duhet te beni: nr. 1 ju duhet te keni besim.

Ne cfare kalon ti, ne kohera te veshtira?


Koherat e veshtira nuk kane ardhur qe te qendrojne, kane ardhur qe te kalojne dhe cdo gje eshte ne rregull.

Pa marr parasysh sa keq duket ose sa keq behet, une do t’ja dal!


Na ndiqni te shtunen ne oren 21:00 ne webinarin e radhes fuqizohu me I am Power.151 views0 comments

Recent Posts

See All

Yorumlar


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page