top of page
2023.PNG

Sot apo ndodhen gjera qe ju si kuptoni pse ndodhin, disa thone eshte keq te tjeret thone eshte mire.

Sot apo ndodhen gjera qe ju si kuptoni pse ndodhin, disa thone eshte keq te tjeret thone eshte mire. Une them ska as mire as keq, eshte thjesht si ju vendosni ta perceptoni.


Eshte kohe e energjise shume te larte pozitive qe ja kapluar Token tone te bukur dhe gjerat e fshehura negative ne brendine tone po dalin ne siperfaqe, cdo gje ndodh per te mesuar ne mesimin dhe per tu bere te pergjegjshem ne diciplinen e mendimeve tona, sepse mendimet behen sende dhe duhet ti diciplinojme cfare mendojme, cfare flasim cfare shkruajme.


Sepse ajo qe flasim apo shkruajme per te tjetet eshte ajo qe ne jemi ne brendine tone.


Por kete nuk e kuptojne ata te cilet jane nen ndikim dhe shfaqin veten pa i pyetur askush.


Prandaj mos u brengosni cfare te tjeret thone per ju por fokusohuni te zemra juaj dhe degjoni ate cfare ju thot. Cdo gje do te behet mire ne fund nese akoma nuk eshte mire dtth nuk eshte fundi.


Ky eshte nje status i shkruar para 2 viteve dhe qe eshte shume aktual edhe sot.

AJo qe ndaj me ju ne Iam Power eshte informata qe ju duhet me shume se kurre keto dite

351 views0 comments

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page