top of page
2023.PNG

TRANSFORMIMI I MENJEHERSHEM! NDODHI AJO QE NUK PRITEJ!


Me dt.28-29 Maj 2022 Iam Power organizoi nje event fundjavor, nje weekend retreat ne Shengjin, Lezhe Shqiperi. Fundjava me titull Transformimi i Menjehershem i Jetes Tuaj ishte nje fundjave ndryshe, me emocione dhe energji te reja te cilat u evidentuan gjate kohes nga secili pjesemarres. Secili nga ne perjetoi ndjenja te vecanta te cilat dolen fiks ne kohen dhe momentin e duhur ne menyre qe jeta e secilit te mos ishte me e njejta por te ndryshonte, te transformohej e gjitha dhe te merrte shkelqimin per te cilin kishte nevoje, shkelqimin te cilin e meriton! Ky event u ligjerua nga sipermarresit e suksesshem Zonja Mimoza Thaqi dhe zoti Avni Thaqi!Bashke me transformimin e jetes tone, sinjal na dha edhe moti i cili ndryshoi ne momente jashtezakonisht te shpejta duke na lene ne mendime...sepse kjo gje nuk pritej! Gjithcka eshte nje dhe te gjithe jemi pjese e kesaj mrekullie te madhe qe quhet Univers, jemi pjese e nje energjie Hyjnore madheshtore! Pervec takimit ne salle, kishim edhe momente mesimi dhe aktiviteti ne natyre, momente te cilat kane nje rendesi unike per jeten e secilit pjesemarres.Por nuk mbaron ketu, ne kete event kishim te lancuar oferta dhe mundesi te shkelqyera te cilat gezuan shume zemra qe paten guximin te perfitojne!


Gjithashtu kishim edhe te ftuar special te cilet na dhuruan shume gezim dhe kenaqesi me prezencen e tyre. Behet fjale per zonjen Valbona Begolli, sipermarrese e shkelqyer por mbi te gjitha nje njeri me integritet, lojal dhe shume e dashur njekohesisht!


Kishim nderin te mesonim prej saj shume elemente te rendesishem per bisnesin dhe jeten kur je ne nje sipermarrje. Per sfidat, besimin, vigjilencen dhe forcen qe mundemi ti aplikojme.


Permes ketyre rreshtave te thjeshte gjej rastin ta falenderoj ne emrin tim dhe te skuadres Iam Power per pranine e saj me ne.
Ne vazhdim dua tju le ne shoqerine e disa fotove nga eventi dhe mos harroni, ju e dini gjithmone ku te na gjeni:


470 views0 comments

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page