top of page
2023.PNG

VIDEOJA QË DO TJU NDIHMOJË TA FILLONI 2023 NË MËNYRËN E DUHUR

Asgjë më shumë dhe asgjë më pak se kjo mrekulli që shfaqet në këtë video!

2023-shi fillon në mënyrën e duhur dhe të sigurtë, ndryshe nga se ne e kemi menduar.


Mentorja e mrekullive Mimoza Thaqi na sjell një emision të fuqishem përmes RTV Dugagjini në këtë fillimvit dhe me të vërtetë ju inkurajoj shumë ta shikoni dhe lini komentin tuaj ashtu sic zemra juaj e ndjen!

Ndërkohë doni të dini se çfarë thonë ata që kanë ndryshuar jetën e tyre me ndihmën e zonjës Mimoza?

Vetëm vazhdoni më poshtë të lexoni...

Po Mimoza fale ndihmes tende je mrekulli Hyjnore falenderoj Zotin qe para nje viti u bera anetare ne iampower dhe sot Po manifestoj nje jete Total ndryshe nje rilindje totale,Zoti ju Bekofte te gjithve 💫💫🌟🌍🙏😇
Fale Drites tende Mimi po ndricohet gjithe planeti je e Mrekullueshme.
Mimi na ke transformu aq shume sa qe nuk mund te gjej asnje gje negative ☺️
Mim Faleminderit qe e ndan kete me neve…Qofsh e bekuar

Faleminderit shume drite e Perendise Mimoza🌟
Mimi je e madhe je Drite te dua fort ❤️❤️❤️te kam Shume xhan
PA LIMIT FALEMINDERIT
Faliminderit mirenjohse pac drite pafund ne zemren tende.
Shume faleminderit Mimoza je mrekulli Hyjnore,shume emocionues I gjithe uebinari dhe lote gezimi rrjedhin ,,Jam shume mirenjohese dhe per CDO fjale dhe CDO mesim per gjithcka qe Kam mesuar ne iampower,Ne jemi te bekuar 🙏 Bekime pafund per te gjithe Iampower Mrekulli Hyjnore 🙏😇🌍🙌🏆💎💝💫👑🌟


Shume mesime te fuqishme dhe vertet kane prekur akoma me shume ne qenien time.
Te falenderoj nga thellesia e shpirtit per dashurine dhe energjne qe shperndan per ne. JAM NDJERE SHUME E FUQISHME
Faleminderit per dashurin dhe energjin qe shperdan Jam ndjer shume mire
Faliminderit qe na e rikujtove dhe njeher qe ne jemi pasqyrimi i jashtem , qe na e rikujtove fuqin dhe dashurin . mirnjohse pac pafund dashuri mimoza.
Faleminderit shume per cdo gje qe ben per neve, nje super trajnim me super mesazhe.. e bekuar jam dhe perplote bekime per ty, per te gjithe pjesmarresit dhe me gjere.. Faleminderit dhe Mirenjohese per te gjitha rikujtimet qe na bere… 🙏💜
O Zot shume shume faleminderit per cdo mesim te mire na mbushe plot drite Mimoza.

Mimoza ti je FUQIA e jashtezakonshme Hyjnore dhe nuk mund te krahasoj me asnje tjeter ti I tejkalon me ate Driten dhe Dashurine qe na percon ,,,Ti jeten na I shendron total,, Faleminderit shume Zotit dhe Ty Mrekulli Hyjnore, Madheshtore, Unike 💎🙏 Zoti te Bekofte Mimoza 🙏😇💜💫👏
Energjia jote Mimi ndihet gjithmon ku jemi ne ti je me ne 🙏💯👑👑👑
Faleminderit bekimi i jetes sone ❤️❤️❤️❤️❤️
Faleminderit qe egziston ne jeten time
Faleminderit per seminarin dhe energjine pozitive te thelle
Shume faleminderit per gjithcka Mimoza je e mrekullueshme naten e mire te gjitheve


158 views0 comments

Recent Posts

See All

Komentáře


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page