top of page
2023.PNG

Vilat më luxoze në Stamboll

Ndërtimi i ëndërrave është një formë e bukur për të krijuar të ardhmen tuaj, këtu po vendosim disa nga Vilat luxoze në Stamboll.


Vila luksoze me 7 dhoma gjumi ne Yenikoy, Stamboll

€ 35,035,600Rezidencë luksoze me 10 dhoma gjumi në Tarabya, 34457 Sarıyer, Stamboll

€ 40,040,700
Vile luksoze me 5 dhoma ne Stamboll

€ 3,358,400


Bashkohuni me ne në seminarin Manifestoni Mrekullitë në Stamboll dhe jeta juaj mund të bëhet një përjetim magjik.Fotografitë marrë nga:

https://www.luxuryestate.com/turkey/istanbul86 views0 comments

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page