top of page
2023.PNG

Vuajme pse pasi u martuam nuk jane me ato ndjenja qe ishin dikur.


Sa shume vuajme per gjerat qe nuk mund ti ndryshojme!

Vuajme pse nuk ndalem kohen ne te kaluaren qe gjerat qe atehere ndodhen te ishin pergjithmone( momentet e bukura te dashurise)

Vuajme pse pasi u martuam nuk jane me ato ndjenja qe ishin dikur. Vuajme pse njerezit u sollen keq me ne. Vuajme pse te tjeret jane negativ me ne!

Tani nese kthehesh ne ate te kaluar kur ka qene TANI! Valle atehere ke jetuar ne TANI...apo edhe atehere me shume je fokusuar te frika mos e humbish dashurine...? Çdo gjë ndodh sot...ska te kaluar apo te ardhme...çdo gjë ndodh TANI..ne kete moment! TANI ne kete moment fokusohu te duash veten, te pranosh veten, e te falesh veten. Dhe duke vendosur ne Imagjinate ndjesine qe do te ndiesh perseri qe eshte e bukur ajo do te ndodh perseri! Dhe jeta juaj fillon te ndryshoje si me magji <3 #iampowercom


Shkruani te dhenat e juaja këtu që të ju kontaktoj stafi jonë për ofertat speciale:


Boshëllëku më i madh në jetë është mes asaj që din dhe bën. Bob Proctor


P.S.: Nëse ajo që din dhe bën ka shumë dallime bëju pjese e trajnimeve tona ta kuptosh pse e bën këtë.


221 views0 comments

Recent Posts

See All

Yorumlar


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page