"SI TË FOKUSOHEMI NË 1 PROJEKT NË KOHË!"

WEBINAR

DATA 25. KORIK.2020

ORA: 18:00-20:00

TRAJNIMIN E PREZENTON:

MIMOZA THAQI

WEBINAR

"SI TË FOKUSOHEMI NË 1 PROJEKT NË KOHË!

NJË DËSHIRË NË KOHË

NJË QËLLIM NË KOHË"!

DATA 25. KORIK.2020

ORA: 18:00-20:00

TRAJNIMIN E PREZENTON:

MIMOZA THAQI

NËSE JENI TË Ç'PËRQËNDRUAR

KY WEBINAR ËSHTË PËR JU, Sespe do të ju japim përbërësit e saktë të Fokusimit, Përqëndrimit dhe Manifestimit të Asaj Që Ju e Doni!

NËSE JENI TË MBINGARKUAR

KY WEBINAR ËSHTË PËR JU, Sespe do të ju japim ditarin dhe planin tuaj për të ecur saktë drejt asaj që doni.

NËSE JENI DUKE ZVARITUR QËLLIMIN TUAJ

 

KY WEBINAR ËSHTË PËR JU, Sespe do të ju japim MOTIVIMIN  e duhur që mos të leni asgjë të filluar pa e përfunduar, ju do të tmeroheni se sa shumë kohë të jetës suaj e çoni për zbavitje të kota dhe biseda të cila nuk ju sjellin asnjë rezultat.

 

 

KY WEBINAR ËSHTË FALAS PËR  ANËTARËT E NIVELIT 3 NË IAM POWER

ÇFARË PËRFITONI FALAS ME KËTË WEBINAR:

I merrni të Gjitha për 77 Euro

Çmimi i të gjithë Trajnimeve 265Euro

Oferta speciale

77 Euro

Çfarë thonë Pjesëmarrsit në Konferencat tona:

download (3).jfif

Kam zbulu si mund te ndjehemi mirë e te mendojm pozitivisht.

Mirmengjess Erisaa

Si je.

Doja te te them qe kam ber gjen me te miree te mundshme qe jam anetaresuar ne Iam power. Jam shum e lumtur

Kam zbuluar cdo gje bazike ne audiot deshira juaj urdheri juaj.

 

Kam mesuar si praktikohet ligji I Terheqjes qe cdo gje qe deshiron do te vij vetem mos mendo si do te vijj... Uuauuu

Keto audio Jan fantastic.

Te falenderojj me gjith shpirt po mos te ishe ti qe te Me ktheje pergjigje kur te fola unu nuk do isha anetare sot...

Te jam shum mirenjohese zemer 🙏❤️❤️❤️

Fale teje dhe Mimoza jam shum e lumtur...

Te perqafojj ❤️. Jam shum e emocionuar 😍

download (2).jfif

Kam filluar te qaj mu ka mbushur zemra vaj edhe kur thojshe mos genjeni qe s'mundeni edhe aty....

Cfarë thonë pjesëmarrësit në Konferencën: Lironi Aftësitë tuaja

Falemenderit e dashur Mimoza shum emocionuse kur ju ndigjova në fillim qe thojshit mjaft u ankuat kjo asht shum e vertet sdua ma te ju ndegjoj tu ankuar se kerkush nuk ju ka faj fajet i keni ju kam filluar te qaj muka mbushur zemra vaj edhe kur thojshe mos genjeni qe smundeni edhe aty muka mbush zemra vaj dhe syt me lot dhe ato fjal qka i flet dhe kto mesime qe naj tregon shum jan te verteta dhe motivuse qe tri dit jam krejt ndryshe sa po me shkon mendja tek negativi meniheri po i them vehtes mjaft ti je mir dhe nuk ka mundesi për te mujtur per te shtypur zemren tande dhe dje ne ora 6:30 jam zgjuar dhe meniheri jakam nisur per ti shkruajtur fal Zotit kam filluar te ndryshoj spo them 10.me 10. Por 5.me dhe po besoj qe dotja arri qellimet e mija fal Zotit dhe juve e dashur Mimoza ju falenderoj pa fund dhe jam mirnjose e Zotit dhe e juaj ter jeten ju deshiroj nje nat te qet dhe te mir te gjithve besoj se ndegjohemi prap ne konferencen e ardhsheme me shum suksese❤🙏😘😘😘

download.jfif

Reflektim dhe nje zbulim te disa dimensioneve te mendjes qe kishin mbetur

Pershendetje Dori Nuk i ndjeva 4 oret si iken.

Cdo mendim u percoll shume paster dhe me bene shume sens.U ndjeva mir sepse jam ne ate rruge sic u pershkrua. Perforcova ato qe dija shenova ndryshimet qe i di qe duhen bere por si beja.ishte goxha motivues.faleminderit

 

E vertet kemi nevojë për pak qetësim na ka bombarduar trurin Mimoza me tërë at energji e pa imagjinueshme.

Jam shumë e lumtur me duket vetja tjetër person çuditem edhe me veten çka është duke ndodhur,jam e lumtur që tani e tutje jam pjesë e juaja.

Tani shoh me ndryshe sytë e mendjes ja hapur krejt me ndryshe!

Çmimi i të gjithë Trajnimeve 265Euro

Oferta speciale

77 Euro

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Hyrje në Nivelin 4

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Na kontaktoni për çdo pyetje 

Iam Power

Tetovë RMV

​​

Tel Tetovë: +389 76 256 899

Tel Tiranë: +355 68 208 1116

mimoza88@yahoo.com - Mimozapower.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • LinkedIn

©‌ ‌Copyright‌ ‌MMXX‌ ‌Iam‌ ‌Power‌ ‌Part‌ ‌of‌ ‌Sun‌ ‌and‌ ‌Stars‌ ‌Corporation‌