top of page
2023.PNG

365/365


Nderkohe qe oret e fundit te 2021 po shkojne...le te mendojme pak mbi gjithcka kaluam kete vit!

Si i perjetuam gjerat dhe pse i perjetuam ashtu?

Pse ndodhen situatat dhe cfare mesuam nga ato?

Cilat vepra te mira i beme dhe cilat na shkuan pa i bere?

Cilin e degjuam?

Nga kush mesuam?

Kush na ndihmoi kur na duhej ndihme?

Kush na shtyu fort drejt suksesit?

Kush besoi tek ne me shume se te tjeret?

Sa fort e deshem veten?


E nderkohe qe i kthejme pergjigje vetes mbi keto pyetje, reflektojme dhe mendojme se cilat jane objektivat qe duam te arrijme ne vitin qe po vjen 2022!

Cilat aftesi duam te zhvillojme?

Cilat suksese duam te kapim?

Cilit aspekt te shpirtit tone duam ti japim me shume hapesire?

Kush duam te behemi?Dhe ne jemi me ju, ne jemi ata qe ju qendrojme prane ne cdo kohe! Prandaj, ne ju urojme nje vit te shkelqyer me plot eksperienca te mahnitshme!

Ne e dime se sa force ju desh juve te mberrinit deri ketu ku jeni, prandaj ne nga shpirti jone ju urojme: GEZUAR VITIN E RI 2022!

Qofshi qeniet me te lumtura ne planet!
Me respekt Mimoza & Iam Power team.146 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page