top of page
2023.PNG

Behen bashke ADELINA ISMAILI & MIMOZA THAQI! Superfuqia Shqiptare qe ndricon ne vite!!!


Si mund te jete ndryshe kur dy femra shqiptare hyjnore behen bashke? Si mund te jete ndryshe pervecse krenari per mbare popullin? Si mund te jete ndryshe per nenen Shqiptari qe rriti dy diamante te cmuar dhe i mbroi ata me fanatizem duke na dhuruar sot dy femra te forta, te guximshme. Dy femra trime dhe vizionare qe ushqyen brezat me vlera te jashtezakonshme!


Adelina Ismaili pati te ftuar ne studion e emisionit te saj Mimoza Thaqin ku te dyja se bashku percuan superfuqine hyjnore qe vetem femrat te tilla mund ta bejne!


Jemi kaq te lumtur qe Shqiptaria jone e madhe ka pasuri te tilla te shendritshme!


Ne nje postim te sajin ne facebook Mimoza Thaqi i drejtohet Adelines tone te bukur me keto fjale:


"Adelina Ismaili te falenderoj nga zemra që plotësove ëndrrën time të të takoj ty, ti je e njëjta si në skenë si pas saj, ti je vetja, ti ke vetëm dritë, fuqi e dashuri të admiroj për forcën që ke dhe që përçon.

Faleminderit përsëri e përsëri...jam shumë e lumtur që të takova ty një diamant i artit Shqip. Vazhdo ndriço se kemi shumë nevojë për dritën tënde 💜💜💜💜💜💜💜"790 views0 comments

Comentários


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page