top of page
2023.PNG

Cfarë thanë pjesëmarrësit për puntatën e 5. HAPE ZEMREN DHE CLIROHU PERGJITHMONE!?


Dje me dt. 17.02.2022 u zhvillua e suksesshme puntata e peste e webinarit intensiv 6 Javor me temen Hape zemren dhe clirohu pergjithmone!Ligjeruesja e ketij takimi, znj.Mimoza Thaqi shpjegoi me detaje se si mundemi ta ndjejme, ta ndjekim dhe ta hapim zemren tone per mrekulli te jashtezakonshme. Se si energjia e jetes dhe e besimit te zhvillohet akoma me shume brenda nesh dhe mesime te tjera te jashtezakonshme te cilat ishin nje sycelesi per secilin pjesemarres. Meditimet dhe momentet magjike ishin pjese e kesaj puntate dhe qe vetem Mimoza di ta beje te tille nje takim!


Informacionet e rezervuara per kete takim ishin te mrekullueshme dhe pafundesisht pjesemarresit shprehen mirenjohje dhe shume dashuri gjate gjithe kohes!
Por cfare thone vete ata ne lidhje me pjesemarrjen ne kete event?Po ju le nen shoqerine e disa prej komenteve te tyre...Faleminderit per kete webinar te jam shum mirnjohes
Falenderoj nga zemra vajzat ,kan qene te mrekkullueshme secila ne menyren e vet ❤️❤️❤️❤️
Mimoza shkelqen e tera ,, Je Drite qe rrezaton vec Drite. Te Dua shume
Une vendos qe jam e lire pergjithemon ❤️❤️❤️🤲
Zoti eshte Dashuri
Zoti eshte gjithcka, dhe gjithcka eshte zoti
Zoti esht ma i madh se gjdo gje tjeter
Meditimi shume magjik i mahnitshem zemer, Mua me ka dhene energji dhe emocione shume te vecanta.
Eshte vendi me i bukur ne bot
Une e degjoj shpesh kete meditim,, Sheroje zemren,,, te Sai ma
faleminderit engjulli yne mbrojtes
Faleminderit mimi, faleminderit drite
Uuu shum mrekullushem
Un sa her qe e ndegjoj qaj
une mora vendim qe te hapi 💟
Morra vendimin qe mos ta lendoj me zemern time
te jem e lirë ta dua dhe pranoj veten time 💕
i will be a free spirit forever
Une vendos jam e lir pergjithmon ta dua dhe ta fal vehten
Me fute perseri shum thell me kte meditim te mrekullueshem Mimi. My Meditim e ka liruar shpirtin dhe zemren time per gjithmone
Wawwww.    Mua me esht zgjeruar kraharori dhe kam nje ndjenj shum te vecant , mirnjohse  Sajmes edhe ju Mimi pa fund
Faleminderit shum mimoza jam mirnjose pa fund qe te kemi ty
Une jam ende duke shperndar dashuri neper bot,nuk jam ndjer asnjeher si sod.Faleminderit shum Mimoza❤️😘😘
Mimoza nuk di si te Falenderoj se sa Mirenjohse jam qe jam pjes e gjith kesaj qe ju shperndani dhe qe jam ketu per te perjetuar kete fuqi energjie.
Faleminderit shume Mimoza per keto meditime dhe per kete trajnim. Cdo gje eshte e mrekullueshme.
Falemenderit shum jemi shum me fat qe qendroj pran teje shum emocione Mirnjohse Sajmes🙏🙏🙏 dhe ty Mimoza 🙏🙏🙏💜💜💜💜💜💜💜💎💎💎💎💎
Mimoza Ti je Dashuri, Shperndan Dashuri edhe vec Dashuri pac ne Familjen tende edhe ne Jeten tende edhe ne cdo gje qe Deshiron te besh.

Nese akoma nuk je bere pjese e ketij eventi unik, te ftoj te klikosh ne butonin me poshte dhe ti japesh vetes shansin me te mire ne bote! Vetem per ty!
117 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page