Eshte pune e madhe te behesh i "shenjte", ne vete kemi gjithcka, dhe idene se kemi pse?

Eshte pune e madhe te behesh i "shenjte", ne vete kemi gjithcka, dhe idene se kemi pse? Shohim gjera qe nuk i duam, dhe fajin e hudhim jashte, kur vete jemi te tille. Cdo dite perballem me kete pyetje kur shoh njerez te shqetesuar, me genjen mendja se jam e qete po pse ai shqetesim shfaqet jashte meje? Cfare kam une brenda meje qe duhet ta ndryshoj? 10 vite cdo dite lexoj e studioj, mesoj dhe aplikoj zhvillimin personal, krijova dhe klubin ku vendosa cdo gje qe mesova, per timesuar te tjeret. Por mesimet nuk kane fund, nuk dime dicka qe nuk dime. Cdo gje qe zbuloj e vendos si mesim shtese ne Iam power, sigurisht nese ka rezultat ne jeten time. Ate qe kerkova e gjeta, harmonine ne familje, dashurine dhe mirekuptimin. Por gjithnje jam ne kerkim te formave per ti ndihmuar te tjeret. Dhe si perfundim mund te nxjer tani se ne gjithcka qe bejme bejme per te ndihmuar te tjeret sepse te tjeret jemi ne vete, e pranojme ose jo kete eshte ceshtje per studim, por ne thellesi cdo njeri nga ne e dime kete.🙏🙏🙏🙏te duam armikun, ti deshirojme atij jete te lumtur dhe gezim.

Kush eshte ky armik?

Jam une perseri dhe te dim kete dhe te deshirojme denim per armikun eshte denim per veten.

Nese doni te jeni pjese e Iam Power:


Aplikoni qe te ju kontaktojme.


P.S.: do te jeni njeriu me i lumtur ne bote qe ndermorret kete hap...0 views

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Na kontaktoni për çdo pyetje 

Iam Power

Tetovë RMV

​​

Tel Tetovë: +389 76 256 899

Tel Tiranë: +355 68 208 1116

mimoza88@yahoo.com - Mimozapower.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • LinkedIn

©‌ ‌Copyright‌ ‌MMXX‌ ‌Iam‌ ‌Power‌ ‌Part‌ ‌of‌ ‌Sun‌ ‌and‌ ‌Stars‌ ‌Corporation‌