Jam ulur kam qare, kam vuajtur, kam shikuar si shkelmojne djersen time, si tallen me biznesin tim

Gjate jetes sime shume kam patur situata per tu dorezuar! Jam ulur kam qare, kam vuajtur, kam shikuar si shkelmojne djersen time, si tallen me biznesin tim, si shajne dhe perqeshin cdo gje qe une beja, si me sillnin mbi koke gjithe veshtiresite qe te dorezohem.


Ata vazhdojne te bejne te njejten po une vazhdoj te bej punen time, sepse e di ne shpirt e zemer se ajo qe bej eshte per te miren e me shume njerezve.


Prandaj nuk ju them mos u dorezoheni vetem te ju them, por ju them mos u dorezoheni sepse ia vlen.


Askush nuk eshte me i fuqishem se nje shpirt i ndezur ne zjar.


Ndizeni zjarin e shpirtit tuaj dhe shkrumboni cdo pengese e cila ju del ne rruge. Ju jeni me i fuqishem se cdo gje tjeter, nuk ka asnje pengese qe ju nuk mund te tejkaloni.


Sepse jeni i indur nga brumi i madheshtise.


Aplikoni për Konferencën e radhës
110 views

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Nëse jeni anëtar Premium Kjo faqe do të Hapet.

Na kontaktoni për çdo pyetje 

Iam Power

Tetovë RMV

​​

Tel Tetovë: +389 76 256 899

Tel Tiranë: +355 68 208 1116

mimoza88@yahoo.com - Mimozapower.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • LinkedIn

©‌ ‌Copyright‌ ‌MMXX‌ ‌Iam‌ ‌Power‌ ‌Part‌ ‌of‌ ‌Sun‌ ‌and‌ ‌Stars‌ ‌Corporation‌