top of page
2023.PNG

Kam ndjekur konferencen online te Mimoza Thaqit, dhe aty jam inspiruar per te hapur edhe nje biznes

Une jam Marigona Selimi nga Mitrovica, Kosova.

Aktualisht kam dy biznese qe i udheheqim bashke me te fejuarin, te cilat posa i kemi hapur. Njera eshte Nike_Adidas_Originale, pra kemi dyqanin me atlete origjinale te brendeve me te njohura, si Nike, Adidas, Alexander Mc Queen, Yeezy, etj, te cilat i shesim ne dyqan dhe gjithashtu online (brenda dhe jashte Kosoves).

Kete dyqan e kemi hapur para 3 muajve, dhe, edhe pse ne kohe pandemie, kemi arritur te shesim mjaftueshem edhe permes postes.

Pak para zhvillimit te pandemise COVID-19 tek ne, une jam anetaresuar ne nivelin 1 ne I am Power.

Kam ndjekur konferencen online te Mimoza Thaqit, dhe aty jam inspiruar per te hapur edhe nje biznes tjeter (Vuvu_shoes), qe merret me shitjen e patikave si emitim i origjinalit, por qe aktualisht operon vetem me shitje online. Duke i degjuar fjalet motivuese te Mimozes per vetebesim dhe zhvillim te personalitetit, si dhe disa nga strategjite e marketingut, une kam vendosur qe fillimisht t'i zhvilloj keto aftesi duke shitur online, dhe nese biznesi ka sukses po aq sa i pari, atehere do t'a hap edhe dyqanin.


Nëse keni biznes dhe doni te ndani biznesin tuaj në formë të një reklame ose histori suksesi, na dërgoni fotot e biznesit tuaj dhe jua postojme në blogun tonë, në facebook ku kemi 56601 ndjekes, në instagram 15000 ndjekës!

E gjithë kjo është falas për ju.

Na Kontaktoni në whatsup ose viber në nr:

Dori Taqi: +355 68 441 6115

Ju mirëpresim të ritemi bashkë Suksese Iam Power

288 views0 comments

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page