top of page
2023.PNG

Le te zgjohemi me per te miren e pergjithshme...le te behemi populli qe vertete jemi!

Nga arhiva e Facebookut të:

Te lexojme kete shkrim edhe pse ka pak te verteta te cilat duhet zbuluar sepse ne te gjithe e ndjejme se dicka nuk eshte ne rregull me ne si popull por nuk duam te nxjerim ne pah ate qe fshihet pas kesaj hije mallkimi....


Ndoshta dikush qe do ta lexoj mund te kete nje element me te cilin shqiptaret do te kerkojne vertete vetedisimin dhe zgjimin! Ndoshta ndonje shpirt i mjegullosir nen hijen e prorgameve manipulesese negative qe behen me tokat shqiptare do te rizgjohet dhe si Zeusi ne filmin Imortals do te mund te keqen njehere e pergjithnje...U mesuam te shohim te keqen dhe ajo na eshte bere Zone konfori!

Le te zgjohemi me per te miren e pergjithshme...le te behemi populli qe vertete jemi! Te verbuar nga mesimet e Leninit, Stalinit e Enverit, harruan krejt se jane ne shekullin e informatikes, ne shekullin e internetit i cili nuk do lë asgje pa zbuluar!

Fshehja e gjurmeve me qellim te “humbjes se gjakut” eshte MALLKIMI i cili nuk po le te ec perpara Shqiperinë

Jemi deshmitar se çfar i ndodhi Shqiperise nga ky mallkim i shpirtrave te njerëzve te vrarë e t’pa varr! Mallkimi i nënave baballarëve, grave e femijeve qe humben me te dashurit e tyre nuk do te hiqet deri sa te dal ne dritë e verteta! Vetem dalja e te vertetes ne dritë do te heqte te keqen e do krijonte kushte per falje

Derisa mos te dal ne shesh e verteta per gjitha te vrasjet ideolgjike e politike, shqiptarët ne Kosovë e viset tjera shqiptare nen Maqedoni, Serbi, e Mal te Zi do te mbeten te mallkuar, njesoj sikurse Shqiperia te cilen e ka mallkuar Zoti te mos beje asnje hap perpara!

Tek shqiptaret Enveri ka qen komunisti dhe bilderberg, dhe ai ka marr shume shpirta te drites, dhe lutjet qe jan ba nga shpirtrat e paster kan kerku nga Zoti te mallkojn ata qe u moren jeten atyre, dhe Zoti ka realizu ato lutje sepse ne ate kohe njerzit kanë pas ne vend te lotve gjak ne sy, dhe Enveri ka kthy cdo gje ne energji negative dhe ajo aurë e ka kaplu shqiptarin por me se shumti e ka kapluar Shqiperinë dhe vetem kur te dal e verteta ne shesh njerëzit do arrin te rizgjohen dhe te kfillen do ket njerz qe do shpalosin keto pllakada por se kush do jete Zoti do e krijoj!

Nëse do të kishte mësimet që janë në Iam Power çdo shqiptar ne do të lulëzonim në dritë dhe dashuri.

SHpërndani sa më shumë këto shkrime diku do të ndezni dritën e dashuris....269 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page