top of page
2023.PNG

Para se te investoni ne cfaredo tjeter, investoni ne zhvillimin tuaj personal ne"I AM POWER".

Me asnje mund te veshtire sdo te arrini ne frekuenca te larta te dashurise suksesit si qe eshte investimi ne vete, koha e perkushtuar ne ritjen tuaj personale, ne ritjen tuaj drejt frekuencave te larta.


Pastaj kur ju pastroni veten nga energjite negative, vijne njerezit qe do te ju ndihmojne, ata jane njerezit qe do te ju duan dhe do te ju mesojne. Kur ju beheni nje me keto frekuenca do te keni te lehte te perballoni eshe suksesin.


Para se te investoni ne cfaredo tjeter, investoni ne zhvillimin tuaj personal ne Iam Power. Aplikoni ne: https://www.mimozapower.com/aplikoni-per-iam-power dhe bejeni veten ai ose ajo qe gjithnje keni enderuar.


Nese nuk ndermerni kete hap, ndoshta jeni ne nje vend te mrrkullueshem jetesor dhe nuk keni nevoje te mesoni e ndryshoni, ose jeni ne nje zone konfori ku cdo dite eshte e njejta rutine dhe nuk e kuptoni se jeni ne gracken e mediokritetit, ose jeni para nje pikekthese te madhe ne jeten tuaj nga ndonje situate shume e rende negative e cila ose do te ju ndihmoj te shkoni ne dimension tjeter ose te qendroni ne kete dimenzion dhe te ndryshoni ne anen pozitive te jetes.


Ju vendosni e une brengosem por jo aq shume. Per vete gjithnje kam paguar ata nga te cilet kam mesuar. Sepse ska asgje falas. Kam vleresuar mundin e tyre me blerjen e librit, audios apo trajnimit edhe pse i njejti liber mund te gjindet falas ne internet. Po nuk eshte libri qe te ndryshon eshte energjia qe ti merr kur dicka jep.253 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page