top of page
2023.PNG

STARTOI SOT EVENTI ME I AVANCUAR NE IAM POWER!


Miresevjen ne hapesiren me te dashur per shpirtin tend, ne hapesiren ku mesohet se si ti largojme plaget emocionale dhe si te jetojme te lumtur ne plot kuptimin e fjales!


Largimi i plageve emocionale eshte "lufta" me te cilen secili nga ne perballet thuajse cdo dite mirepo nga sot kjo gjendje vecse ka filluar te marre fundin e saj!


Sot me dt.02.07.2022 startoi trajnimi me i avancuar ne Iam power "Largoni plaget emocionale- Vleresoni veten". Ligjeruesja e ketij eventi te shkelqyer, zonja Mimoza Thaqi, na prezantoi me mesime elitare te cilat gezuan pa mase pjesemarresit duke e ditur fuqine e tyre te transformimit dhe efektet e mrekullueshme qe do te kene ne jeten e tyre!


Iam Power eshte kompania elitare shqiptare per vetezhvillim dhe sukses e cila po ndihmon kaq shume shqiptare ane e mbane botes ta pasurojne jeten e tyre duke dalur nga gjendja qe jane dhe duke shijuar jeten ne plot kuptimin e saj te bukur!


Por cfare thane pjesemarresit e eventit "Largoni plaget emocionale- Vleresoni veten"?


Me poshte dua tju le ne shoqerine e disa komenteve te pjesemarresve gjate takimit:

Qe ne trajnimin e 1 po shihet Mimi se esht shum I fuqishem ky trajnim jemi te bekuar qe te kemi dhe nepermjet ketyre mesimeve po rritemi cdo dit e me shum mirnjohje pa fund 😘💜🌹
Une e doja kete trajnim sepse dicka nga Brenda shpirtit me therriste qe ka Akoma gjera te cilat une nuk I di dhe ka ende gjera qe duhet ti mesoj dhe pastroje.
Une e doja kete trajnim sepse vete titulli me zgjoj diqka brenda dhe mendoj se kam akoma diqka nga brenda te cilat duhet ti sheroj
Une e mora kete trajnim per te mesuar edhe me teper per te marra akoma gjera qe nuk i di qe te eci drejt suksesit
Une e doja kete trajnim per permiresimin e veteimazhit dhe heqjen e hipnozave nga shoqeria dhe paragjykimet
kam nevoj akoma te pastroj nga vetja dhe mbjell imazhe t reja
Une doja ket trajnim sepse me ka humbur vetbesimi dhe dua te ndryshoj
Me padurim e kam prit ket trajnim sepse kam ndjer me shpirt se kam diqka boshllek qe duhna mi plotesu
Une e mora sepse une e di se cdo gje nga mesimet qe ju na jepni eshte e vlershme dhe ka shume gjera qe une akoma dua te mesoj dhe mos te ndikohem por te di te sherohem dhe te jetoj cdo moment e gezuar dhe e paparagjykuar
Une e mora kete trajnim se nuk dua te hup asnje trajnim te Mimozes,secili trajnim ka mrekulli ne vete.Dhe une dua te mesoj gjith jeten nuk dua te ndalem.
Edhe une e doja kete trajnim sepse e di qe Akoma kam sh pune per te bere me veten,per te rritur vetbesimin etj
Poashtu edhe un doja ta marr sepse nga mbrenda me thoshte ta marr temesoj gjera te reja te pastoj nga mbrenda qka kam
Unë doja ta kem trajnim se e kam ndje me shpirt se kam nevojë të mësoj nga ti.
Un ndihem shum e relaxuar faleminderit shummmmm
Faleminderit pafundesisht ❤️❤️❤️
Faleminderit e dashura Mimi ❤️❤️❤️
Vetem fillimi i ketij Trajnimi sa i fuqishem jam shuuume shuuume e lumtur qe gjindem n mesin e ketyre materialeve PERLE
Shum faleminderit Mimoza fale mesimeve te mrekullueshme une jam e vetedijshme se duhet te punoj me shume me veten CDO dite fuqizohem dhe mrekullohem sepse Jeta eshte e bukur dhe gjith njerezit Jane te mire 🙏😇
Faleminderit shumë Mimoza për këto msime kaq te mrekullueshme e kaq të fuqishme jeni dritë e 🌟💫🙏🏼
Faleminderit shum e. dashur per te gjitha qe na ben te ndjehemi kaq mir kaq te fuqishme
Unë shoh veten një femer shumë të fortë ,të fuqishme e kohëve tfundit edhe e bukur fal msimev ne I am Power që po e gjej veten aty e po bëhem qdo ditë më mirē mē mirë e më mirē 🙏🏼♥️😘
Shum faleminderit Mimoza kisha shum nevoje pikerisht per kete trajnim,,sepse ndihem shume mire, por e kuptova se duhet ne brendesi te liroj cdo traume qe kam dhe Isha duke menduar se I Kam liruar por mu shfaq dicka dhe aty e kuptova se duhet te liroj cdo traume qe eshte krijuar,, 🌍🙏😇
Shume faleminderit Mimoza te admiroj per cdo mesim.

Nje mrekulli e tIlle ndodh vetem ne Iam Power!


Nese ende nuk je bere pjese e ketij eventi te shkelqyer, te ftoj te klikosh ne butonin me poshte dhe gjej te gjithe informacionin per te cilin ke nevoje:

297 views0 comments

Comments


321279079_866068484710673_1573109786234773235_n.jpg
bottom of page