Ta përkrahim Leunorën ne Artin e Saj dhe biznesin e saj te ri...

Pershendetje ,une jam Leunore Musliu jam 18 vjeç ,jam ne vitin e par ne Universitetin e Prishtines -Fakulteti i Arteve -drejtimi pikture ,jam regjistruar ne nivelin 0 ne I am Power ,i kam par audiot dhe me ka motivuar vertet ,ajo qe nuk do ta harroj nga audio ishte rregulli qe te bejme mire edhe ne qoftese nuk na kthejet e mira nga ai person po do te na kthehet nga ligjet e zotit!

Ta përkrahim Leunorën ne biznesin e saj te ri...

Leunore MusliuNëse keni biznes dhe doni te ndani biznesin tuaj në formë të një reklame ose histori suksesi, na dërgoni fotot e biznesit tuaj dhe jua postojme në blogun tonë, në facebook ku kemi 56601 ndjekes, në instagram 15000 ndjekës!

E gjithë kjo është falas për ju.

Na Kontaktoni në whatsup ose viber në nr:

Dori Taqi: +355 68 441 6115

Ju mirëpresim të ritemi bashkë Suksese Iam Power

359 views1 comment

HYRJE PËR ANËTARËT PREMIUM

niveli 1.png
niveli 2.png
niveli 3.png
niveli 4.png
WEBINARET.png

©‌ ‌Copyright‌ ‌MMXX‌ ‌Iam‌ ‌Power‌ ‌Part‌ ‌of‌ ‌Sun‌ ‌and‌ ‌Stars‌ ‌Corporation‌